Bebek uyku tulumu; tamamen rahat bir gece için

En minikler için normal nevresim takımları uygun değildir. Bu nedenle bir yaşına kadar ve genelde bunun da üzerindeki çocuklar için bir bebek uyku tulumu en doğru seçimdir. Çocuğunuzun her zaman yumuşak ve cilt dostu kumaşla sarmalanmış olmasını ve huzurunu kaçıran bir yorgan olmadan rahatlamasını sağlar. Tchibo’da çeşitli model ve renk arasından seçim yapın ve rahat bir uyku ve tatlı rüyalar için en iyi ortamı sağlayın!
Yürümeye Başlayanlar İçin Uyku Tulumu
Yaklaşık uzunluk. 90 santimetre
229,95TL

Nevresim takımına güvenli alternatif olarak bebek uyku tulumu

Bebek uyku tulumu özellikle iki açıdan önemlidir: Bebeğiniz, bebek tulumunu bir yorgan gibi üzerinden atamayacağı için soğuktan korunur, ama aynı zamanda aşırı ısınma ve üstünün kapanmasından da korunur, çünkü ne yastık ne de yorganı çekerek yüzünü kapatamaz. Uyku tulumu, tek parçalı giysi gibi Bebek pijamasının üzerine geçirilir ve bacaklar ile üst bedeni rahatlıkla sarmalar. Hafif kolsuz çeşitler ve kış için kollu bir bebek uyku tulumu arasından seçim yapabilirsiniz.
Her mevsim için bebeğinize doğru uyku tulumu.

Her mevsim için çeşitli uyku tulumları

Yetişkinlerin kuş tüyü yorganlarını, yazın hafif yazlık takımlarla değiştirmesi gibi bebek uyku tulumunu da sezon göre uyarlamalısınız. Yaz aylarında çocuğu terletmeyecek hafif bir bebek uyku tulumu, kışın ise güvenilir sıcaklık sağlayan kalın bebek uyku tulumu kullanın. Bunun için kuş tüyü bir bebek uyku tulumu uygundur. Alternatif olarak içinde bebeğinizin her zaman kendini rahat hissedeceği, nefes alabilen pamuklu bir dört mevsimlik uyku tulumu seçebilirsiniz.
Bebek uyku tulumunun doğru ölçüde olmasına dikkat edin.

Bebek uyku tulumu için hangi ölçü seçilmelidir?

Yeni doğmuş bir bebek, elbette bir yaşındaki bir çocuktan daha küçük bir bebek uyku tulumuna ihtiyaç duyar. Uyku tulumu çok büyükse bebeğin içine çok fazla kayma riski olduğu gibi tulumu vücut ısısı ile dolduramama sıkıntısı oluşacaktır. Böylece vücut, geceleri daha hızlı ısı kaybeder. Bebeğiniz için doğru uyku tulumu boyutunu belirlemek için çok basit bir hesaplama formülü uygulayabilirsiniz: Bebeğinizin boyu - kafasının uzunluğu + ayaklar için 10 cm “hareket serbestliği”.

Tasarruflu olmayı seçenler için: birlikte büyüyen uyku tulumu

Alternatif olarak birlikte büyüyen bir uyku tulumu da seçebilirsiniz. Fermuarlar veya çıt çıtlardan oluşan akıllı bir donanım sayesinde bu çocuk uyku tulumunu çoğunlukla 20 veya 30 cm kadar uzatabilirsiniz, böylelikle çocuğunuz onu daha uzun bir süre kullanabilir. Birlikte büyüyen uyku tulumları için önemli konu: Kol açıklığı da kolların içeri kaymasını önlemek için küçültme çıt çıtları ile donatılmış olmalıdır.

Bebek uyku tulumunu Tchibo’dan sipariş edin

Tchibo'da yüksek kaliteli, cilt dostu organik pamuktan ve en iyi işçilik ile yapılmış bir bebek uyku tulumu ve bebek kıyafeti satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. TCM mührü bunun güvencesidir. Bu kısaltma, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve sadece yüksek kalite gereksinimlerimizi karşılayan ürünlere verilir.
“Birlikte büyüyen” bebek uyku tulumları.