Yürümeye Başlayanlar İçin Uyku Tulumu
Yaklaşık uzunluk. 90 santimetre
99,95TL

Nevresim için güvenli bir alternatif olarak bebek uyku tulumu

Bebek uyku tulumu iki kat daha mantıklıdır: Soğuğa karşı korur, çünkü bebekler battaniye gibi üzerlerinden atamazlar. Ancak aşırı ısınmaya ve tehlikeli şekilde üstlerinin örtülmesine karşı da korur, çünkü ne örtü ne de yastık başlarının ve yüzlerinin üzerine gelemez. Uyku tulumu tek parça şeklinde bebeğe giydirilir, bacakları ve üst vücudu rahatça örter. Hafif kolsuz ve kış için kollu, sıcak tutan bebek uyku tulumu seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yılın her zamanı için farklı bebek uyku tulumları

Yetişkinlerin yazın kuş tüyü yorganları hafif yazlık yorganlarla değiştirmeleri gibi, bebek uyku tulumu da mevsime uygun olmalıdır. Yazın çocukların içerisinde ter dökmeyeceği hafif bebek uyku tulumunu kullanın ve kışın güvenilir bir sıcaklık sağlayan kalın uyku tulumunu tercih edin. Bunun için kuş tüyü bebek uyku tulumu uygundur. Alternatif olarak bebeğinizin içerisinde kendisini her zaman iyi hissedeceği, organik pamuklu, hava alan ve her mevsime uygun uyku tulumunu da tercih edebilirsiniz.

Bebek uyku tulumu için hangi bedeni seçmeliyim?

Yeni doğanlar için tabii ki bir yaşındaki çocuklara göre daha küçük bir bebek uyku tulumu gereklidir. Uyku tulumu çok büyük olursa, sadece bebeğin uyku tulumunun dibine doğru kayma tehlikesi oluşmaz, aynı zamanda vücut ısısıyla içini dolduramaz. Bu nedenle vücudu geceleri daha hızlı bir şekilde soğur. Bebeğiniz için doğru uyku tulumu bedenini belirlemek için bir hesaplama formülü kullanabilirsiniz: Bebeğinizin vücut ölçüsü - baş uzunluğu + 10 cm Ayaklar için "hareket özgürlüğü".

Tasarruflu: Birlikte büyüyen uyku tulumu

Alternatif olarak bebeğinizle birlikte büyüyen bir uyku tulumu da seçebilirsiniz. Fermuarlı veya çıt çıtlı becerikli bir donanım sayesinde çocuk uyku tulumu 20 ya da 30 cm uzayabilir, böylece çocuğunuz uzun bir süre kullanabilir. Birlikte büyüyen uyku tulumlarında önemli olan, kolların içeri kaymasını engellemek için kol kesimlerinin küçülmesi amacıyla çıt çıt düğmeler ile donatılmış olmasıdır.

Bebek uyku tulumunu Tchibo'dan sipariş etmek iyi bir karar!

Tchibo'da bir bebek uyku tulumunun ve bebek kıyafetinin kaliteli ve cilt dostu organik pamuklu olduğuna ve en iyi şekilde işlendiğine güvenebilirsiniz. Bu, TCM damgası ile garanti edilir. "Tchibo Certified Merchandise" ifadesinin kısaltmasıdır ve sadece yüksek kalite standartlarımıza uygun ürünlere verilir.