Fitness Aletleri

Yoga ve Fitness Matı, Mavi
499,00TL
2 Adet Yoga ve Fitness Pedi
229,00TL
Bisiklet Sırt Çantası
699,00TL
-31 %
2 Adet Fitness Diz Manşeti
319,00TL
219,00TL
 
Seçenekler:
 
Outdoor XL Banyo Havlusu, Turuncu, Yakl. 100x200 cm
Outdoor El Havlusu, Çok Renkli, Yakl. 50 x 100 cm
309,00TL
159,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
-24 %
Bisiklet Selesi
329,00TL
249,00TL
Çift Taraflı Mini Pompa
309,00TL
Çift Taraflı Mini Pompa
299,00TL
Çocuk Bisikleti Kilidi
279,00TL
Akıllı Telefon Tutuculu Koşu Yeleği
549,00TL
Bisiklet Bardaklığı
179,00TL
Akıllı Telefon Koşu Kemeri
349,00TL
Çift Taraflı Mini Pompa
309,00TL
Hafıza Süngerli Sele Kılıfı, Turuncu
249,00TL
Akıllı Telefon İçin Koşu Kemeri
249,00TL
Masaj ve Reaksiyon Topu
119,00TL
Bisiklet için Akıllı Telefon Tutucu
219,00TL
2'si 1 Arada Yoga Kemeri
199,00TL
1

Her hedef ve ev için doğru fitness aleti: Bisiklet ve diğerleri

Klasik ergometre gibi bir egzersiz bisikleti ile öncelikle kardiyovasküler sistem için iyi olan bir kardiyo egzersizine odaklanırsınız. Sabit bisiklet üzerinde antrenman yaparken, eklemler için kolay olan hareketlerden faydalanırsınız. Kürek aleti de klasik fitness aletleri arasında yer alır ve özellikle etkili bir tüm vücut egzersizi için uygundur. Aynı anda güç, dayanıklılık, esneklik ve koordinasyon antrenmanı yapabilirsiniz.

Optimize edilmiş fitness aletleriyle daha fazla güç

Güç arttırmaya yönelik fitness aletleri çok popülerdir, hatta kadınlar arasında da. Ne de olsa dambıl kaldırmak veya bir ağırlık istasyonunda birkaç tekrar yapmak derin kasları belirginleştirmeye yardımcı olur. Hedefe yönelik yapılan kuvvet antrenmanları, duruşu iyileştirmeye ve sırt ağrısını azaltmaya yardımcı olabilir. Kondisyon seviyenize göre düzenlenmiş bireysel bir antrenman planı oluşturmanız önemlidir. Ayrıca Tchibo online fitness stüdyosunda ipuçları ve programlar da bulabilirsiniz.

Küçük fitness aletlerinin bile büyük bir etkisi vardır

Spor ekipmanları arasında çeşitli egzersizler için kullanılabilecek yüksek kalitede fitness aletleri de bulacaksınız. Kompakt formdaki fitness aksesuarları her yere götürülebilir. Bant veya silindir gibi ürünler sizi yavaş ve özenli egzersizler yapmaya teşvik eder. Basit görünse bile: Bilinçli olarak yapılan küçük hareketler kas gruplarını harekete geçirir ve uzun süreli ve istikrarlı kullanımla güçlü etkiler elde edilir.

Açık havada egzersiz mi? Uygun spor ekipmanları için öneriler

Bisikletinize atlayın veya bahçede birkaç basket atın: Açık hava sporları rahatlatıcı ve eğlencelidir. Ve şu da kesin: Garaj bahçesindeki bir basketbol potası ile çocuklarınızdan da puan toplayacaksınız. Yoga matı, hava güzel olduğunda bahçede veya parkta hemen kullanıma hazırdır. Açık hava sporları bölümündeki geniş ürün yelpazemize göz atın. Özenle test edilmiş fitness aletlerimizin çoğu hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.

Esnek spor üniteleri için egzersiz ekipmanları: Başlayın!

Online bir mağazadan fitness aleti sipariş ettiğinizde, fitness hedefleriniz üzerinde çalışmaya hemen kutudan çıkar çıkmaz başlayabilirsiniz. Yeni başlayan biri olarak, genellikle fitness seviyenize göre haftada iki ila üç kez egzersiz yapmanız önerilir. Bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız: Sunduğumuz tekliflerin birçoğu egzersiz posteri veya egzersiz uygulamamız gibi esin kaynaklarıyla birlikte gelir. Bu, kendi egzersiz programınızı oluşturmanızı kolaylaştırır!

Tchibo'nun fitness aletleri sayesinde gücünüzü, dayanıklılığınızı ve kondisyonunuzu arttırın

Spor ve fitness ürünlerimizin her biri en yüksek standartlara göre sürekli olarak kontrol edilmektedir. Verdiğimiz Tchibo kalite sözü sizin için faydalı olacak. Toksin içermeyen fitness aletlerinin yük taşıma kapasitesinden ve kullanılan malzemenin işlenmesinden ödün vermediğinden emin olun. Emin olmanızı sağlamak için onaylı ve bağımsız kurumları yetkilendiriyor ve size yalnızca en yüksek puanlara sahip eğitim ekipmanları sunuyoruz. Kişisel egzersiz programınızı şimdi oluşturun ve doğru fitness aletini online mağazamızdan satın alın!