Schließen
  • Cafissimo easy Siyah
  • Cafissimo easy Kırmızı
  • Cafissimo easy Gri
  • Cafissimo easy Beyaz
Evde kahve keyfi artık çok kolay!
Cafissimo easy Kırmızı
Cafissimo easy Siyah
Cafissimo easy Gri
Cafissimo easy Beyaz
Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!Evde kahve keyfi artık çok kolay!
849,00TL
849,00TL
849,00TL
849,00TL
  • Elektrikli Kahve Değirmeni
Entegre terazili bu çok amaçlı kahve değirmeni ile profesyonel bir öğütme sonucu elde edersiniz.
1.299,95TL
Hızlı Görünüm
Elektrikli Kahve Değirmeni
Entegre terazili bu çok amaçlı kahve değirmeni ile profesyonel bir öğütme sonucu elde edersiniz.
1.299,95TL
2 Adet Çok Fonksiyonlu LED Lamba
149,95TL
80 Adet Filtre Kahve Kağıdı
Ekstra ince - tam lezzet için
22,95TL
Çift Cidarlı Latte Bardak
Çift cidarlı
79,95TL
Profesyonel Pişirme Matı
109,95TL
Altın Süslemeli Tatlı Tabağı
149,95TL
-33 %
Porselen Fırın Kabı
299,95TL
199,95TL
-20 %
Mini Kettle Siyah
350 ml
149,95TL
119,95TL
-25 %
Cam Kavanozlu Kahve Değirmeni
550 ml
199,95TL
149,95TL
Kapaklı XL Paslanmaz Çelik Kızartma Tavası
399,95TL
-17 %
Taşınabilir Atıştırmalık Kabı
44,95TL
36,95TL
Kahve Kutusu
Kahve Kutusu
149,95TL
149,95TL
Çelik Termos Lacivert
Çelik Termos Altın
320 ml320 ml
109,95TL
109,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Su Isıtıcısı
Paslanmaz çelik su ısıtıcısı
Su Isıtıcısı
Paslanmaz çelik su ısıtıcısı
349,95TL
Ekmek Kızartma Makinesi
349,95TL
2 Adet LED Çok Fonksiyonlu Fener
149,95TL
-24 %
Kancalı Mutfak Askısı
249,95TL
189,95TL
Cafissimo Kapsül Tutucu
30 Cafissimo kapsülü için
129,95TL
1 ...

Herkes için uygun mutfak

Mutfağınızı düzenlerken, ilk soru, ne kadar alanın mevcut olduğudur. Bir mutfakçık küçük boyutu nedeniyle sadece yiyecek hazırlamak için uygun olurken, büyük bir mutfağa tüm aile için bir yemek masası da yerleştirebilirsiniz. Küçük mutfaklara genellikle sadece basit bir mutfak dolabı sığarken, diğer yandan büyük mutfaklara L veya U şeklinde bir mutfak dolabı için alan vardır. Tekli mutfak mobilyaları veya aksesuar parçaları arıyorsanız, aynı şekilde Tchibo size çok çeşitli seçenekler sunar. Köy evi tarzı veya modern sadelik - mutfakla ilgili her şeyi tekliflerden ilham alarak uygun fiyata satın alın.
Yer tasarrufu: Dikdörtgen ahşap bir masa bulunan büyük bir mutfakta baba kızıyla mutfak tezgahında sohbet ediyor ve anne, oğluyla birlikte masayı hazırlıyor.

Küçük mutfak: Depolama alanı oluşturun ve açık renkleri tercih edin

Almanya’da tek kişilik bekar evleri çoğalıyor. Bunlar genellikle sadece küçük bir mutfağa sahiptir, çoğunlukla oturma odasına küçük bir mutfak entegre edilmiştir. Burada mini mutfaklar veya bekar mutfakları olarak adlandırılan mutfaklar en iyi seçimlerdir. Küçük ve kompakt, sınırlı alan koşullarına en iyi şekilde adapte olurlar ve hala en önemli ev aletlerine sahiptirler. Ancak oldukça az depolama alanları vardır. Asılı dolaplar, dar yüksek raflar ve köşe rafları daha fazla alan yaratır. Küçük mutfağınızda oturma imkanlarından vazgeçmek istemiyorsanız, bar veya mutfak tabureleri idealdir. Renklendirme söz konusu olduğunda odanın daha küçük görünmemesi için, koyu renkli mobilyalar ve duvar boyalarından vazgeçmelisiniz.

Büyük mutfak - tüm aile ile yemek pişirmek ve yemek

Kalabalık aileler için de Tchibo’da uygun mutfağı bulabilirsiniz. Aile mutfağı genellikle evin merkezi odasıdır. Bu nedenle, yemek pişirmek ve birlikte hazırlamak için yeterli alan sunmalıdır - yani büyük bir çalışma tezgahına ve büyük bir ocağa sahip olmalıdır. Evde ne kadar çok kişi yaşarsa, yemek takımları ve mutfak gereçleri için o kadar fazla alana ihtiyaç duyulur. Buna ek olarak, tüm ailenin bir araya geldiği geniş bir masaya sahip rahat bir yemek köşesi tavsiye edilir. Dünyevi duvar renkleri rahatlık yaratır, açık yeşil veya sarı renkler tazelik içerir. Tchibo'da çok çeşitli mutfak mobilyasının yanı sıra, meyve kaseleri ve masa örtüleri gibi uygun dekorasyonları da bulabilirsiniz.

Hangi mutfak aletleri vazgeçilmezdir?

Mutfağı düzenledikten sonra, sıra mutfak aletleri seçimine gelir. Hangisini tercih ettiğiniz tamamen alışkanlıklarınıza bağlıdır. Çok fazla kahve içmeyi seven biriyseniz, basit bir kahve makinesi yerine tam otomatik bir kahve makinesi satın alabilirsiniz. Ek süt köpürtücü ile lezzetli Cappuccino veya Caffè Latte yapabilirsiniz. Birçoğu için, bir tost makinesi şarttır, çünkü sabahları fırından taze ekmek almak için her zaman, zaman yoktur. Ve sağlıklı bir yaşam bilincine sahip olan insanlar muhtemelen bir çırpıda lezzetli meyve ve sebze Smoothie’leri hazırlayabilecekleri bir mutfak robotu alırlar. Önemli bulduğunuz her ne olursa olsun: Tchibo'da mutfak aletlerinizi uygun fiyata satın alırsınız.

Detaylara sevgiyle

Buzdolabı, lavabo ve ocak, yemek masası ve kahve makinesi - bunlar temel ihtiyaçlardır. Ancak mutfağın konforlu ve rahat olması için biraz daha fazlasına ihtiyacı var. Detaylara sevgiyle yaklaşarak artık işe başlayabilirsiniz. Örneğin dekoratif havlu askıları, desenli tencere tutacakları, değerli bulaşık bezleri bu tür detaylardan birkaçıdır. Güzel baharat kavanozları, dekoratif çay kutuları veya cam meyve kaseleri kişisel vurgular yaratır. Buzdolabı mıknatısları veya tarihi görünümlü retro plakalar gibi dekorasyonlar da çok popülerdir. Resimler için bir çerçeve önerilir, böylece buhar ve mutfak dumanı tarafından kirlenmezler. Bu şekilde mutfak, oturma mutfağına dönüşür!

TCM damgası– bizim kalite sözümüz

Mutfağınızı düzenlerken Tchibo'yu seçiyorsanız, o zaman yüksek kaliteli mobilyalara ve mutfak gereçlerine güvenebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin sahip olduğu TCM ürün damgası, bunu temsil eder. TCM, "Tchibo Sertifikalı Ürünler" anlamına gelir. Tüm işleme ve üretim sürecinin en yüksek kalite standartlarına tabi olduğunun kanıtı. Bunu tutarlı kontroller ve özenle seçilmiş tedarikçilerle başarıyoruz. Sonuç olarak, uzun süre keyif alacağınız bir ürüne sahip olmanızdır.