Mutfak yardımcıları

Mutfak evde en sık zaman geçirilen yerlerden biridir. Özellikle mutfağınız büyükse, mutfak dairenin veya evin merkezi haline gelir. Burada aile, yemek yemek ve önemli konuları görüşmek için bir araya gelir. Tek kişi yaşasanız ve ufak bir evde otursanız bile bir mutfak vazgeçilmezdir. Mutfağınızda birkaç püf noktası ile daha fazla depolama alanı oluşturabilir ve samimi bir ortam sağlayabilirsiniz. Tchibo mutfağınız sizi bekliyor.
-33 %
8 Adet Meyve ve Sebze Kalıbı
119,95TL
79,95TL
Su Matarası, Mavi-Turuncu
149,95TL
Taşıma Kapaklı Kelepçeli Kalıp
229,95TL
Mutfak Bıçağı Seti
149,95TL
Su Matarası, Yeşil-Mavi
149,95TL
Organik Pamuklu Çocuk Mutfak Önlüğü
89,95TL
4 Adet Masa Örtüsü Tutucu
84,95TL
3'ü 1 Arada Yağ Sıçratmaz Tel
199,95TL
-29 %
Küçük Rulo Bisküvi Pişirme Matı
84,95TL
59,95TL
-12 %
Emaye Takı Kutusu
79,95TL
69,95TL
4 Adet Amerikan Servisi, Mavi-Lila
149,95TL
Katlanabilir Yemek Kutusu
169,95TL
4 Adet Amerikan Servisi, Şampanya-Altın Rengi
149,95TL
3 Adet Silikon Taze Tutan Kapak
129,95TL
Çift Cidarlı İçme Şişesi
Çay, meyve veya su için ideal
179,95TL
3'ü 1 Arada Üniversal Soyucu
99,95TL
Katlanabilir Taze Tutan Kutu
129,95TL
-7 %
Kase Seti
129,95TL
119,95TL
Şarap Soğutucu ve Kaşıklık
269,95TL
Yer Tasarruflu Süzgeç
169,95TL
  • Atıştırmalık Kabı
Silikon conta sızıntıyı önler
Atıştırmalık Kabı
Silikon conta sızıntıyı önler
69,95TL
-18 %
tesa Powerstrips® Küçük Oval Çıkarılabilir Krom 3'lü Askı
tesa Powerstrips® İz Bırakmadan Sökebilen Askı
54,95TL
44,95TL
1 ...

Herkes için doğru mutfak

Mutfakla ilgili en önemli nokta ne kadar depolama yeriniz olduğudur. Minik bir mutfak küçük boyutu nedeniyle sadece yemek hazırlamak için uygunken, büyük mutfakta tüm aile için beraber yemek yiyebileceğiniz bir yemek masası da yerleştirebilirsiniz. Küçük alanlar genellikle sadece basit bir mutfak için uygundur, büyük alanlar da ise L veya U şeklinde oluşturulabilecek geniş mutfaklar için yer vardır. Eviniz için bir mobilya veya aksesuar arıyorsanız Tchibo size birçok olanak sunar. Farklı ve fonksiyonel – mutfak ürünleri seçeneklerinden ilham alarak uygun fiyata mutfağınızı döşeyin.

Küçük mutfak: Saklama alanları yaratın ve farklı renkler ekleyin

Ülkemizde 1+1 evler gittikçe artıyor. 1+1 evlerde genellikle küçük ve açık mutfaklar tercih ediliyor. Bu evler için mini mutfaklar veya “tek” mutfaklar en iyi seçimdir. Küçük ve kompakt yapısıyla küçük alan gereksinimlerine en iyi şekilde uyum sağlayabilir ve buna rağmen en önemli ev aletlerine rahatlıkla yer verebileceğiniz alanlara sahip olabilirsiniz. Asma dolaplar, dar yüksek raflar ve köşe rafları daha fazla alan yaratır. Mutfağınızda bir oturma yeri de istiyorsanız bar veya mutfak sandalyeleri bunu karşılayabilir. Söz konusu renklendirmeye geldiğinde ise, koyu renkli mobilya ve duvarlardan kaçınmanız gerekir; çünkü odaları daha küçük gösterir.

Büyük mutfak – Tüm aile yemek pişirin ve yiyin

Tchibo'da büyük evler için de doğru mutfak ürünlerini bulabilirsiniz. Mutfak genellikle aile için evdeki en çok kullanılan odadır. Bu yüzden mutfakta birlikte pişirmek ve hazırlamak için yeterli alan olmalıdır - yani geniş tezgahlar ve büyük bir ocak bulunmalıdır. Aynı evi paylaşan kişi sayısı arttıkça yemek takımları ve mutfak aletleri için o kadar fazla alana ihtiyacınız olur. Ayrıca tüm ailenin buluşacağı geniş bir masayla hoş bir yemek alanı oluşturulabilinir. Toprak rengi duvar renkleri hoş bir atmosfer yaratır, parlak yeşil veya sarı renk ise tazelik verir. Tchibo'da meyve kaseleri ve masa örtüleri gibi uygun süslemelerin yanı sıra geniş bir mutfak mobilyası yelpazesi de bulabilirsiniz.

Mutfakta hangi mutfak aletleri vazgeçilmezdir?

Mutfak döşenirken mutfak aletleri seçimi önemlidir. Öncelik tamamıyla sizin alışkanlıklarınıza bağlıdır. Sıkça ve zevkle kahve içiyorsanız basit bir kahve makinesi yerine tam otomatik bir makinesi satın almak isteyebilirsiniz. Ek bir süt köpürtücü ile lezzetli bir cappuccino veya caffè latte hazırlayabilirsiniz. Çoğu kişi için ekmek kızartma makinesi olmazsa olmazdır; çünkü her sabah fırından taze ekmek almak için zaman olmayabilir. Sağlığına dikkat eden insanlar, kısa sürede lezzetli meyve ve sebzeli smoothie hazırlamalarına yardımcı olacak bir blender satın alabilirler. Sizin için hangisi önemliyse: Mutfak robotunuzu Tchibo'dan uygun fiyata satın alın.

Detayları sevmek

Bir mutfak için buzdolabı, lavabo ve ocak, yemek masası ve kahve makinesi - bunlar temellerdir. Ancak mutfağın rahat olması ve rahatlık hissi uyandırması için biraz daha fazla zaman gerekiyor. Bunun öncelikli koşulu da detaylara dikkat etmekten geliyor. Dekoratif havlu kancaları, desenli bezler, şık bulaşık havluları örnek ayrıntılardır. Ayrıca hoş baharat kavanozları, dekoratif çay kutuları veya cam meyve kasesi de mutfağınıza kişisel dokunuşlar katar. Mutfak için popüler dekorasyon araçlarına buzdolabı mıknatısları veya tarihi retro tabelalar da dahil olabilir. Resimlerinizin buhar veya yemek dumanlarından etkilenmemesini için çerçeve kullanabilirsiniz. Böylece mutfağınız bir yaşam alanı haline gelir!

TCM mührü – kalite vaadimiz

Mutfağınızı kurmak için Tchibo'yu seçiyorsanız yüksek kaliteli mobilya ve mutfak gereçlerine güvenebilirsiniz. TCM Sertifikası bu anlama gelir ve tüm ürünlerimizi kapsar. TCM "Tchibo Certified Merchandise” (“Tchibo Onaylı Ürün”) anlamına gelir. Tüm işleme ve üretim sürecinin en yüksek kalite standartlarına tabi olduğunu kanıtlar. Bunu sürekli kontroller ve özenle seçilmiş tedarikçilerle başarıyoruz. Böylece, uzun süre keyif alacağınız bir ürün ortaya çıkarıyoruz.