Ev Tekstili Ürünleri

Kumaşsız bir ev neredeyse düşünülemez. Çünkü ister pencere önünde, ister mobilyada veya yatak odasında olsun: Tekstiller rahat bir yaşam atmosferi sağlar. Örneğin perde veya çarşaf gibi bazı ev tekstili ürünlerinin görünümlerinin yanı sıra oldukça pratik bir amacı vardır. Örneğin runner veya yatak örtüleri gibi tekstiller ise sadece dekorasyon amaçlı kullanılır. Tchibo, geniş bir ev tekstili yelpazesine sahiptir. Çok çeşitli desen, renk ve kumaşları keşfedin!
4 Adet Amerikan Servisi, Şampanya-Altın Rengi
149,95TL
Meyve ve Sebze Filesi
3 farklı boyut
99,95TL
Jersey Lastikli Çarşaf, Büyük Boy, Açık Gri
60 °C'de yıkanabilir - alerji dostu
189,95TL
4 Adet Masa Örtüsü Tutucu
84,95TL
Organik Pamuklu Çocuk Mutfak Önlüğü
89,95TL
  • Yaprak Desenli Havlu
Havlu pamuk kumaştan
99,95TL
94,95TL
Hızlı Görünüm
-5 %
Yaprak Desenli Havlu
Havlu pamuk kumaştan
99,95TL
94,95TL
4 Adet Amerikan Servisi, Mavi-Lila
149,95TL
4 Adet Masa Örtüsü Tutucu
84,95TL
  • Çizgili Havlu
Havlu pamuk kumaştan
99,95TL
94,95TL
Hızlı Görünüm
-5 %
Çizgili Havlu
Havlu pamuk kumaştan
99,95TL
94,95TL
2 Adet Organik Pamuklu Jakar El Havlusu, Pembe
169,95TL
-18 %
Organik Pamuklu Masa Örtüsü
159,95TL
129,95TL
-33 %
Elmas Tasarımlı Yuvarlak XL Banyo Havlusu
Özellikle yumuşak ve emici
149,95TL
99,95TL
Jersey Lastikli Çarşaf, Normal Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Büyük Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Battal Boy
60 °C'de yıkanabilir - alerji dostuSaf organik pamuktan yapılmış lastikli çarşaf60 °C'de yıkanabilir - alerji dostu
149,95TL
189,95TL
229,95TL
Organik Pamuklu Duş Paspası, Yeşil
129,95TL
Konforlu Banyo Paspası »Taş«, Yaklaşık 45 x 75 cm
Özellikle yumuşak ve emici banyo halısı
199,95TL
2'si 1 Arada Ekmek Torbası
Alışveriş ve servis için
179,95TL
Boyun Rulolu Sırt Yastığı
499,95TL
-25 %
Organik Pamuklu Şerit Örtü
119,95TL
89,95TL
  • Ekmek Sepeti
Çıkarılabilir pamuklu parçalı metalden yapılmıştır
Ekmek Sepeti
Çıkarılabilir pamuklu parçalı metalden yapılmıştır
149,95TL
-33 %
Amerikan Servisi
149,95TL
99,95TL
2 Adet Organik Pamuklu Misafir Havlusu, Yeşil
129,95TL
Jersey Lastikli Çarşaf, Normal Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Büyük Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Battal Boy
60 °C'de yıkanabilir - alerji dostuSaf organik pamuktan yapılmış lastikli çarşaf60 °C'de yıkanabilir - alerji dostu
149,95TL
189,95TL
229,95TL
-30 %
Şerit Örtü
99,95TL
69,95TL
3 Adet Ekstra Büyük, Tekrar Kullanılabilen Makyaj Temizleme Pedi
109,95TL
1

Vazgeçilmez ev tekstilleri: Tüller ve perdeler

Minimalist tarzdaki dairelerde bile, neredeyse her zaman kumaşla kapatılan bir yer mutlaka vardır: Pencere. Tüller ve perdeler yaşam alanınızı istenmeyen bakışlara veya yoğun güneş ışığına karşı korur. Ve tabii ki penceredeki ev tekstilleri çok önemli bir dekorasyon öğesidir. Işığı kontrol ederler ve böylece yaşam hissini etkilerler. Şeffaf, hafif malzemelerden üretilmiş tüller ile güçlü, ağır kumaşları ile pencereyi karartan perdeler arasında klasik bir ayrım yapılır.
Rahat hissettiren bir atmosfer için ev tekstilleri: Pembe bir yatak örtüsü, dekoratif yastıklar ve beyaz perdelerle, çift kişilik bir yatağın olduğu büyük bir yatak odası.

Yatak odasındaki kumaşlar – Ev tekstillerinin klasikleri

Yatak odasında ve özellikle yatakta kumaşlar çok önemli bir rol oynar. Her gece onlara sarılıyoruz ve bu nedenle özenle seçilmeleri gerekiyor. Perdeler gibi diğer ev tekstili ürünleri genellikle sentetik malzemelerden üretilir. Nevresimlerde ve çarşaflarda ise bunun yerine doğal kumaşlar önerilir. Bu kumaşlar çok daha hoş bir cilt teması ile karakterize edilir ve uyku sırasında aşırı terlemeyi önlerler. Geceyi daha da keyifli hale getirmek için Tchibo, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş yatak çarşafları sunmaktadır: Örneğin saf organik pamuktan veya satenden, özellikle yumuşak ve parlak bir pamuklu kumaştan.
Banyodaki sağlam dekoratif öğe: Genç bir kadın duştan beyaz duş perdesinin arkasına bakıyor.

Duşta da yüksek kaliteli ev tekstilleri

Banyonuz için ev tekstilleri satın alacaksanız dikkat etmeniz gereken bir şey var: Su. Örneğin duş perdeleri sürekli suyla temas halindedir. Bu nedenle, diğer ev tekstili ürünlerinden farklı olarak genellikle plastik veya sıkı dokunmuş polyesterden üretilirler. Son seçeneğin avantajı, daha esnek olması ve dokunma hissinin daha hoş olmasıdır. Genel olarak her duş perdesi için şu geçerlidir: Yaklaşık bir yıl sonra, hijyenik nedenlerden dolayı görevine son verilmesi gerekir. Yeni bir duş perdesi kullanmak için başka bir neden daha var: Banyoya taze bir hava katar. Tchibo'da farklı tasarımlara sahip banyo aksesuarları, duş perdeleri ve banyo tekstilleri bulacaksınız.

Büyük ve küçük havlular

Havlular çok özel ev tekstilleridir. Sadece güzel görünmekle kalmazlar aynı zamanda bize her gün eşlik ederler ve duş veya banyodan sonra rahat hissetmemizi sağlarlar. Bu nedenle havlular için özellikle çok çeşitli farklı kumaşlar ve dokumalardan oluşan bir ürün yelpazesi vardır. Pamuk havlular gerçek bir klasiktir. Her iki tarafta da küçük ilmekleri vardır ve bu nedenle özellikle yumuşak hissedilirler. Pamuk havlular ilk bakışta aynı görünebilir ancak değillerdir. Biraz daha pürüzsüzdürler ve özel bükülmüş bir iplikten üretilirler. Kabarık ve yüksek kaliteli havlular için Tchibo online mağazasına bir göz atın!

Oturma odasındaki rahatlık: Koltuk için ev tekstili

Bir oturma odası döşemiş olan herkes bilir ki, rahatlık öncelikle kumaşlarla gelir. Yumuşak battaniyelerden, runner'lara, koltuklar ve yastıklar için şık örtülere kadar: Ev tekstili, odaya rahatlatıcı bir atmosfer kazandırır. Özellikle yastık kılıfları gerçekten göz alıcı olabilirler. Kimi daha renkli ve şatafatlı olmasından hoşlanırken, kimileri tek renkli kanepelerde ve koltuklarda zarif desenli ekoseler ve dekoratif yastıklar sever. Ve dikiş makinesi kullanmayı seviyorsanız, eski bir perdeyi veya seçtiğiniz bir kumaşı tamamen kişisel yastık kılıflarına dönüştürebilirsiniz. Bir deneyin!
Koltuk için renkli dekorasyon: Bir oturma odasındaki iki gri kanepe üzerinde çok sayıda renkli yastık var.

TCM mührü ile garanti edilmiş kalite

Tüm ürünlerimiz gibi, Tchibo'nun ev tekstili ürünleri de çok yüksek kalite standartlarına uygun olmalıdır. Bunu garanti etmek için "Tchibo Certified Merchandise" yani kısaca TCM mührü vardır. Üretimden son işlemeye kadar, müşterilerimizin ellerinde mükemmel bir ürün olmasını sağlamak için katı standartlar uyguluyoruz. Bu nedenle haftalık tema dünyamızdaki ürünler sadece Tchibo için üretilmektedir. Yatak çarşaflarından havlulara ve koltuk örtülerine kadar: TCM mührü bizim kalite sözümüzdür.
Uygun kalite: Genç bir kız, ebeveynleri arka planda kanepede sohbet ederken, oturma odasının zemininde yan yana konan iki yastığın üzerinde rahatça yatar.