Ev Tekstili Ürünleri

Kumaşsız bir ev neredeyse düşünülemez. Çünkü ister pencere önünde, ister mobilyada veya yatak odasında olsun: Tekstiller rahat bir yaşam atmosferi sağlar. Örneğin perde veya çarşaf gibi bazı ev tekstili ürünlerinin görünümlerinin yanı sıra oldukça pratik bir amacı vardır. Örneğin runner veya yatak örtüleri gibi tekstiller ise sadece dekorasyon amaçlı kullanılır. Tchibo, geniş bir ev tekstili yelpazesine sahiptir. Çok çeşitli desen, renk ve kumaşları keşfedin!
Seyahat Yatak Takımı
299,95TL
Banyo Paspası, yak. 50 x 80 cm
Banyo Paspası, yak.70 x 120 cm
119,95TL
169,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Lacivert Jakar Masa Örtüsü
Lacivert Jakar Sofra Örtüsü
89,95TL
109,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
-20 %
Masa Örtüsü
149,95TL
119,95TL
-25 %
Mikrofiber Makyaj Temizleme Eldiveni
39,95TL
29,95TL
-6 %
Banyo Lifi
74,95TL
69,95TL
Krem Rengi Jakar Sofra Örtüsü
109,95TL
Organik Pamuklu Şerit Örtü
79,95TL
-25 %
3 Adet Ekstra Büyük Makyaj Temizleme Pedi
79,95TL
59,95TL
-22 %
4 Adet Organik Pamuklu Çift Taraflı Amerikan Servisi
89,95TL
69,95TL
4 Adet Amerikan Servisi
109,95TL
Organik Pamuklu Jersey Lastikli Çarşaf, Tek Kişilik
Organik Pamuklu Jersey Lastikli Çarşaf, Çift Kişilik
Organik Pamuklu Jersey Lastikli Çarşaf, Çift Kişilik
99,95TL
109,95TL
119,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet Masa Örtüsü Tutucu
59,95TL
Ekstra Büyük Jakarlı Masa Örtüsü
Organik pamuk ile
139,95TL
-22 %
Organik Pamuklu Çift Taraflı Amerikan Servisi Seti
89,95TL
69,95TL
Krem Rengi Jakar Masa Örtüsü
89,95TL
  • Ekmek Sepeti
Çıkarılabilir pamuklu parçalı metalden yapılmıştır
Ekmek Sepeti
Çıkarılabilir pamuklu parçalı metalden yapılmıştır
119,95TL
1

Vazgeçilmez ev tekstilleri: Tüller ve perdeler

Minimalist tarzdaki dairelerde bile, neredeyse her zaman kumaşla kapatılan bir yer mutlaka vardır: Pencere. Tüller ve perdeler yaşam alanınızı istenmeyen bakışlara veya yoğun güneş ışığına karşı korur. Ve tabii ki penceredeki ev tekstilleri çok önemli bir dekorasyon öğesidir. Işığı kontrol ederler ve böylece yaşam hissini etkilerler. Şeffaf, hafif malzemelerden üretilmiş tüller ile güçlü, ağır kumaşları ile pencereyi karartan perdeler arasında klasik bir ayrım yapılır.
Rahat hissettiren bir atmosfer için ev tekstilleri: Pembe bir yatak örtüsü, dekoratif yastıklar ve beyaz perdelerle, çift kişilik bir yatağın olduğu büyük bir yatak odası.

Yatak odasındaki kumaşlar – Ev tekstillerinin klasikleri

Yatak odasında ve özellikle yatakta kumaşlar çok önemli bir rol oynar. Her gece onlara sarılıyoruz ve bu nedenle özenle seçilmeleri gerekiyor. Perdeler gibi diğer ev tekstili ürünleri genellikle sentetik malzemelerden üretilir. Nevresimlerde ve çarşaflarda ise bunun yerine doğal kumaşlar önerilir. Bu kumaşlar çok daha hoş bir cilt teması ile karakterize edilir ve uyku sırasında aşırı terlemeyi önlerler. Geceyi daha da keyifli hale getirmek için Tchibo, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş yatak çarşafları sunmaktadır: Örneğin saf organik pamuktan veya satenden, özellikle yumuşak ve parlak bir pamuklu kumaştan.
Banyodaki sağlam dekoratif öğe: Genç bir kadın duştan beyaz duş perdesinin arkasına bakıyor.

Duşta da yüksek kaliteli ev tekstilleri

Banyonuz için ev tekstilleri satın alacaksanız dikkat etmeniz gereken bir şey var: Su. Örneğin duş perdeleri sürekli suyla temas halindedir. Bu nedenle, diğer ev tekstili ürünlerinden farklı olarak genellikle plastik veya sıkı dokunmuş polyesterden üretilirler. Son seçeneğin avantajı, daha esnek olması ve dokunma hissinin daha hoş olmasıdır. Genel olarak her duş perdesi için şu geçerlidir: Yaklaşık bir yıl sonra, hijyenik nedenlerden dolayı görevine son verilmesi gerekir. Yeni bir duş perdesi kullanmak için başka bir neden daha var: Banyoya taze bir hava katar. Tchibo'da farklı tasarımlara sahip banyo aksesuarları, duş perdeleri ve banyo tekstilleri bulacaksınız.

Büyük ve küçük havlular

Havlular çok özel ev tekstilleridir. Sadece güzel görünmekle kalmazlar aynı zamanda bize her gün eşlik ederler ve duş veya banyodan sonra rahat hissetmemizi sağlarlar. Bu nedenle havlular için özellikle çok çeşitli farklı kumaşlar ve dokumalardan oluşan bir ürün yelpazesi vardır. Pamuk havlular gerçek bir klasiktir. Her iki tarafta da küçük ilmekleri vardır ve bu nedenle özellikle yumuşak hissedilirler. Pamuk havlular ilk bakışta aynı görünebilir ancak değillerdir. Biraz daha pürüzsüzdürler ve özel bükülmüş bir iplikten üretilirler. Kabarık ve yüksek kaliteli havlular için Tchibo online mağazasına bir göz atın!

Oturma odasındaki rahatlık: Koltuk için ev tekstili

Bir oturma odası döşemiş olan herkes bilir ki, rahatlık öncelikle kumaşlarla gelir. Yumuşak battaniyelerden, runner'lara, koltuklar ve yastıklar için şık örtülere kadar: Ev tekstili, odaya rahatlatıcı bir atmosfer kazandırır. Özellikle yastık kılıfları gerçekten göz alıcı olabilirler. Kimi daha renkli ve şatafatlı olmasından hoşlanırken, kimileri tek renkli kanepelerde ve koltuklarda zarif desenli ekoseler ve dekoratif yastıklar sever. Ve dikiş makinesi kullanmayı seviyorsanız, eski bir perdeyi veya seçtiğiniz bir kumaşı tamamen kişisel yastık kılıflarına dönüştürebilirsiniz. Bir deneyin!
Koltuk için renkli dekorasyon: Bir oturma odasındaki iki gri kanepe üzerinde çok sayıda renkli yastık var.

TCM mührü ile garanti edilmiş kalite

Tüm ürünlerimiz gibi, Tchibo'nun ev tekstili ürünleri de çok yüksek kalite standartlarına uygun olmalıdır. Bunu garanti etmek için "Tchibo Certified Merchandise" yani kısaca TCM mührü vardır. Üretimden son işlemeye kadar, müşterilerimizin ellerinde mükemmel bir ürün olmasını sağlamak için katı standartlar uyguluyoruz. Bu nedenle haftalık tema dünyamızdaki ürünler sadece Tchibo için üretilmektedir. Yatak çarşaflarından havlulara ve koltuk örtülerine kadar: TCM mührü bizim kalite sözümüzdür.
Uygun kalite: Genç bir kız, ebeveynleri arka planda kanepede sohbet ederken, oturma odasının zemininde yan yana konan iki yastığın üzerinde rahatça yatar.