hediye fikirleri

Hediye Önerileri

Yılbaşı, doğum günü veya düğün olsun, özel günler ardı ardına kapımızda belirir ve kendimizi sık sık arkadaşlarımız ve akrabalarımız için hediye ararken buluruz. Son anda alışveriş stresi yaşamamanız için tek bir çözüm vardır: Erkenden düşünmeye başlamak. Aşağıdaki sayfalarda size sevdikleriniz için en uygun hediyeleri bulmanızda yardımcı olacak ipuçları ve öneriler bulabilirsiniz.
Keyifli keşifler dileriz!

Anneniz için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Babanız için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Çocuklar için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Büyükanneleriniz için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Dedeleriniz için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Kız arkadaş için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Erkek arkadaşınız için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Kadınlar için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Erkekler için hediye fikirleri

Şimdi keşfedin

Hediye fikirleri konusunda genel öneriler

Kim için hediye arıyor olursanız olun ve ister kusursuz bir hediye, isterse küçük bir "çam sakızı çoban armağanı" olsun; aşağıdaki önerileri göz önünde bulundurursanız yanlış bir şey yapma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır.

1. Dikkatli olun ve gizli ipuçlarını tanıyın

Muhteşem hediye fikirleri bulmanın püf noktası dinlemekten geçer. Özellikle dikkat ederseniz, eşiniz, anne-babanız, arkadaşlarınız veya çocuklarınızın diledikleri şeyleri söylediklerini fark edersiniz. Ama mutlaka sizin de arkadaş çevrenizde veya ailenizde "her şeye sahip" veya "bir ihtiyacı olmayan" birileri vardır. Bu durumda biraz yaratıcılığa ihtiyacınız olacaktır.

2. Doğru kişi için doğru hediyeyi böyle bulursunuz

Hediyeyi aldığınız kişinin kişiliğini ve zevklerini dikkate alırsanız, hediye seçmek ve vermek çok keyifli bir süreç haline gelecektir. Ayrıca nasıl bir ilişkiniz olduğunu da göz önünde bulundurun. Çünkü bir iş arkadaşınıza alacağınız hediye ile en iyi arkadaşınıza alacağınız hediye farklı olacaktır. Böylece herkes için özel bir hediye fikri bulabilirsiniz.

3. Birlikte geçirilecek zaman hediye etmek de iyi bir fikirdir

En güzel ve değerli hediyelerden biri de zamandır. Sevdiğiniz kişiye birlikte yapabileceğiniz aktiviteler şeklinde zaman hediye edin. Bu çok büyük bir bütçe gerektirmeden de yapılabilir, çünkü mutlaka bir haftasonu tatili hediye etmeniz beklenmez. Bir restoranda birlikte yenecek bir yemek veya bir külah dondurmayla öğleden sonra parkta bir gezinti de sevdiklerinizi sevindirecektir.

4. Kalbinizden gelmeli ve kişisel bir dokunuş da içermeli

Özellikle hayatımızda çok önemli bir rol oynayan insanlara daha kişisel ve özel hediyeler vermek isteriz. Bu insanlar arasında anne-babamızı, büyükanne ve büyükbabamızı ve hatta kardeşlerimizi veya en iyi arkadaşlarımızı sayabiliriz. Bu sebeple hediye alırken unutmayın ki eğer kalbinizden geliyorsa küçük bir hediye bile büyük ve pahalı bir hediyeden daha çok mutluluk verebilir.

Tchibo’dan daha fazla hediye fikirleri

Dikiş Makinesi Çantası
1.499,00TL
Metal Kutuda Dikiş Seti
249,00TL
4'ü 1 Arada USB Priz Adaptörü
449,00TL
Entegre Şarj Cihazlı Mouse Pad
549,00TL
Dikiş Makinesi İğnesi ve Dikiş İğnesi Seti
199,00TL
  • Dikiş Aksesuarı Tutacağı
Dikiş sökücülere, iğnelere, makaslara ve diğer dikiş malzemelerine hızlı erişim
Dikiş Aksesuarı Tutacağı
Dikiş sökücülere, iğnelere, makaslara ve diğer dikiş malzemelerine hızlı erişim
199,00TL
Yılbaşı Beresi Örme Seti
219,00TL
Makrome Kış Çelengi
129,00TL