Fonksiyonel ve hava koşullarına dayanıklı: Mükemmel outdoor giyim ürünleri

Dışarıda doğada gezenler, doğru outdoor giysilerden vazgeçemez. Yazın yüksek sıcaklıklarda veya kışın eksi derecelerde olmasına bakılmaksızın: Ekipmanınız size hava koşullarına karşı koruma sağlamalı ve rahat olmalıdır. Tchibo online mağazasına göz atın ve en iyi kalitede uygun fiyatlı outdoor giyim ürünleri bulun. Yürüyüş pantolonları, yağmurluklar ve yürüyüş botlarının yanı sıra sırt çantası veya uyku matı gibi ekipman arayanlar, aradıklarını Tchibo'da bulacaktır.
Kum Tutmayan Plaj Örtüsü
229,95TL
Matara Taşıma Çantası, Lacivert
189,00TL
Omuz Çantası, Lacivert
199,95TL
Su Geçirmez Bel Çantası
139,00TL
Fonksiyonel Tişört, Kırçıllı Lacivert
149,00TL
 
Seçenekler:
 
Akıllı Telefon için Koşu Kemeri
169,00TL
Serinletici Spor Havlusu
119,00TL
Fonksiyonel Şort, Mavi
299,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Adet Su Geçirmez Torba
169,95TL
Fonksiyonel Şort
279,00TL
 
Seçenekler:
 
Birçok spor için uygundur: optimum destek ve sıkı bir uyum
Batmayan Güneş Gözlüğü
Yüzen Güneş Gözlüğü
Birçok spor için uygundur: optimum destek ve sıkı bir uyumPolarize camlarla - göz kamaştırıcı yansımalar olmadan net görüş
259,00TL
259,00TL
Softshell Fonksiyonel Şort
279,00TL
 
Seçenekler:
 
  • Softshell Fonksiyonel Şort, Lacivert
Bi-elastik fonksiyonel malzeme sayesinde yüksek taşıma konforu
Softshell Fonksiyonel Şort, Lacivert
Bi-elastik fonksiyonel malzeme sayesinde yüksek taşıma konforu
279,00TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Uyku Tulumu
179,95TL
Katlanabilen Termal Minder
119,00TL
  • Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
Su Geçirmez Kamp Çantası
Kaynaklı dikişler sayesinde su geçirmez
199,95TL
  • Fonksiyonel Şort
DryActive Plus kaplama sayesinde nefes alabilir, nem emici ve çabuk kuruyan
Fonksiyonel Şort
DryActive Plus kaplama sayesinde nefes alabilir, nem emici ve çabuk kuruyan
279,00TL
 
Seçenekler:
 
Katlanabilen Su Şişesi
119,00TL
  • Katlanabilir Çöp Kutusu
20 litrelik çöp torbaları için uygundur.
Katlanabilir Çöp Kutusu
20 litrelik çöp torbaları için uygundur.
129,00TL
Outdoor El Havlusu, Çok Renkli, Yakl. 50 x 100 cm
99,00TL
Kapitone Mont
649,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Su Geçirmez Torba
179,00TL
3 Adet Su Geçirmez Torba
189,00TL
Mini Piknik Örtüsü, Mavi
169,95TL
  • 3 Adet Atlet
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
3 Adet Atlet
Yüksek pamuk içeriği sayesinde cilt dostu
229,00TL
 
Seçenekler:
 
1 ...

İyi outdoor giysiler için önemli olan nedir?

Açık hava outdoor giysilerinin özellikle şunu yerine getirmesi gerekir: Hava koşullarına karşı koruma ve hareket özgürlüğü sunma. Bu nedenle yeni fonksiyonel giysilerinizde özellikle malzemeye dikkat etmelisiniz. Örneğin softshell nefes alabilirdir, nemi atar ve hızla kurur. Böylece, sonbahar ve ilkbaharda bir yürüyüş turunda ter dökmeden, softshell bir mont veya pantolonla rüzgara karşı iyi korunursunuz. Isı dışarı aktarılır ve bir molada vücut ısınızı kaybetmezsiniz. Ancak dikkat: Softshell, su geçirmez değildir. Yağmurda dışarıdaysanız bir hardshell mont seçmelisiniz.
Her ikisi de outdoor kıyafet giymiş bir kadın ve erkek yan yana yürüyor. Her ikisinde kısa yürüyüş pantolonu, tişörtler, baton ve birer sırt çantası var.

İdeal yürüyüş kıyafeti

Yürüyüş yapmayı sevenler, outdoor giysilerinin sporları için iyi yürüyüş giysileri edinmelidir. Burada iyi yürüyüş ayakkabıları da özellikle önemlidir. Outdoor ayakkabının ayağa iyi oturması ancak asla sıkmaması gerektiğini dikkate alın. Bu nedenle, en iyisi gündelik ayakkabılardan alışık olduğunuzdan yarım numara büyük seçim yapın. Ayakkabı ve outdoor kıyafetin nefes alabilir olması ve hareket serbestliği sağlaması gereklidir. Bizden ipucu: Kadın ve erkekler için bacakları çıkarılabilir yürüyüş pantolonları vardır. Böylece keyfinize göre uzun veya kısa outdoor pantolonlar arasında geçiş yapabilirsiniz.
Outdoor giysilerin doğru yıkanması: Genç, uzun sarı saçlı bir kadın çamaşır makinesini dolduruyor.

Outdoor kıyafetiniz için doğru bakım

Yürüyüş pantolonları, yağmurluklar, fleece montlar ve fonksiyonel iç çamaşırlarının hepsinin ortak bir yönü vardır: Önemli olan, doğru bakımdır. Spor giyimin özel membranları, terlediğinizde nemin ciltten uzaklaştırılmasını ve trekking turu sırasında üşümemenizi sağlar. Bu nedenle outdoor giysilerinizin uzun süre özelliklerini koruyabilmesi için yıkama etiketine dikkat edin. Kurutucu kullanmak tabudur.

Her sıcaklık için outdoor giysisi

Yazın hafif fleece mont ile trekking'e, kışın da kışlık montla kızak kaymaya. Her hava koşulu için uygun outdoor ekipman vardır. Soğuk havalarda lahana giyim prensibine uyun. Fonksiyonel iç çamaşırının üzerine spor tişörtler veya uzun kollular ve ihtiyacı olan üzerine bir fleece mont giyer. Bunun üzerine de bir outdoor mont. Yazın bir tişört ve hafif bir outdoor pantolon ve hafif bir yağmurluk seçin. Bizden ipucu: Montlarda, lightweight modeller; başka bir deyişle kolayca katlanabilen hafif montlar olmasına dikkat edin.

Outdoor ekipmana dair her şey

Unutulmaz bir trekking turu veya bir kamp gezisi için sadece doğru outdoor kıyafetlerine değil; aynı zamanda stressiz günler için doğru ekipmana da ihtiyacınız var. Tchibo’da aradığınızı bulursunuz. Bir doğa gezisi için listenizde uyku matı, çadır ve outdoor havlu bulunmalıdır. İyi bir sırt çantası da şarttır. İyi oturduğuna dikkat edin. Sıkmamalı veya kolunuzu kesmemelidir. Terli tişörtler yan bölmelerde diğer ekipmanlardan ayrı olarak taşınabilir.
Doğru ekipman: Outdoor giyimli genç bir çift neşeli bir şekilde çadırlarının önünde ateşe karşı oturmuş kahve içiyor.

Detaylar önemlidir

Özellikle yürüyüş veya dağcılık sporlarında outdoor kıyafetlerinizdeki akıllıca detaylar faydalıdır. Bir yağmurluktaki sızdırmaz dikişler, nem ve rüzgarın içeri sızmasını engeller. Fonksiyonel tişörtlerdeki örgü eklentiler, optimum bir havalandırma sağlar. Fleece montlardaki ve yürüyüş pantolonlarındaki fermuarlı ceplerde, cep telefonu ve anahtarları hızla ve güvenle saklayabilirsiniz. Tabii ki tüm outdoor tekstillerimiz, harici denetçiler tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir. Hemen online mağazamıza göz atın!
Outdoor kıyafetler giymiş gençlerden oluşan bir grup, dağlık bir bölgede yürüyüş yapıyor.