Bahçe Mobilyaları

Açık havada kahvaltıdan, yaz akşamları yıldızların altına; bahçe mobilyalarıyla gökyüzündeki muntazam ışıklar samimi bir atmosfer oluşturur. Hava koşullarına dayanıklı banklar, şezlonglar ve masalar sayesinde yaşam alanı hızla dışarıya taşınır ve temiz havada dinlendirici bir ortam hazırlar. Kendi bahçenizde bir tatil yapın ve Tchibo'nun geniş mobilya seçeneklerindeki çeşitli tasarım olanaklarını keşfedin!
Oturma Minderi
1.149,00TL
Bitki Kasalı Korumalı Köşe Modülü »Elin«
4.499,00TL
Minderli Şezlong »Leira«
7.499,00TL
Ayarlanabilir Sırtlı Yüksek Sandalye »Liska«
3.359,00TL
Polirattan Örgülü Lounge Koltuk
4.599,00TL
-8 %
Yüksekliği Ayarlanabilir Tablalı Yan Sehpa
2.499,00TL
2.299,00TL
-15 %
Yemek Masası Takımı »Leira«, 6 Parça
17.999,00TL
15.299,00TL
Bahçe Masası »Leira«, Katlanır
3.299,00TL
Yuvarlak Orta Sehpa »Elin«
3.299,00TL
Yemek Masası Takımı »Lenja«, Uzayan Masalı, 5 parça
11.499,00TL

Bahçe mobilyalarıyla dışarıda konfor yaratın

Bahçe mobilyalarınızla, rahat dış mekanda oturması ve yemek zamanları hızlı ve pratik bir şekilde sizlerle.. Normalde dört duvarınızın tavanının altına yerleştirilecek tüm mobilyalar dış mekanda kullanım için bir sürü seçeneklerle Tchibo’da mevcuttur. Hava koşullarına karşı özel dayanıklılık ve büyük yapı biçimleri, mobilyaların rüzgara ve hava koşullarına dayanmasını ve uzun süre keyif vermesini sağlar. Doğru satın alma kararını vermenin yolu, doğru mobilya türünden optimal malzemeye kadar uzanır. Tchibo'da birçok bahçe mobilyası seçeneğiyle birlikte satın alma ipuçları bulabilirsiniz.
Birlikte geçirilen zamanlar için bahçe mobilyaları: Altı yetişkin terasta yemek masasında oturuyor ve heyecanlı şekilde sohbet ediyor. Masada kullanılmış tabaklar ve şarap bardakları duruyor.

Açık hava yemek odası

Terasta bahçe masası ve uygun sandalyelerle gerçek bir yemek odası oluşturabilirsiniz. Masada ailenizle oturabilmek ve keyifli zaman geçirebilmek için bahçe yemek masası seçeneklerini keşfedin. Dikdörtgen şekli özellikle kompakt iken, yuvarlak bahçe masası da keyifli sohbet saatleri vaat eder. Yanınızda oturan insanların yanlışlıkla birbirlerine çarpmasını önlemek için sandalye genişliğinin yeterli olmasına dikkat edin. Bahçe mobilyalarınız için düz bir yüzey de sağlanmalıdır; böylece yiyecek ve içecekleri devrilme riski olmadan servis edebilirsiniz.
Bahçe mobilyaları samimi bir atmosfer sunar: Ahşap ayaklı lounge mobilyaları, beyaz koltuk minderleri ve ahşap terasta çeşitli dekoratif yastıklar.

Konforlu bahçe lounge atmosferi

Konforlu bahçe lounge mobilyaları ile teraslarda samimi ev hissi oluşuyor. Ekstra geniş oturma alanları, yumuşak döşemeler ve içine gömülebildiğiniz yastıklar dış mekanda konfor sağlar. Alçak mobilyaların yanı sıra atıştırmalıkları ve içecekleri kullanışlı biçimde ek tezgahta saklamak için aynı derecede alçak bir masa da kullanılabilir. Kombinlenmiş lounge setleri, sıcak bir açık hava oturma odası için mükemmel bahçe mobilyası paketini sunar. Veya yaratıcı olun ve Tchibo serisinden kendi bahçe lounge’unuzu oluşturun!

Küçük dinlenme adaları olarak bahçe mobilyaları

Dış mekan için odanın tamamını kullanmak istemiyorsanız bahçe banklarını veya bahçe sandalyelerini kullanarak kendi bahçenizde güzel ve sessiz alanlar oluşturabilirsiniz. Daha küçük mobilyalar birçok yere kolayca yerleştirilebilir ve hepsinin terasta bulunması gerekmez. Yeşilliklerin içinde bir bahçe bankı açık havada bir arada oturmak için idealdir. Çimenlik alandaki bahçe şezlongu sizi güneşte dinlenmeye davet eder. Bahçeniz yoksa en küçük alanda bile balkon mobilyalarıyla samimi bir ortam sağlayabilirsiniz.

Sağlam ve estetik: Bahçe mobilyaları için doğru malzeme

Çoğu dış mekan mobilyası doğal, rustik bir görünüm sağlayan ve hava koşullarına karşı özellikle dayanıklı olan ahşaptan üretilmiştir. Tasarıma bağlı olarak metal, plastik ve alüminyum romantik bir görünüme sahiptir ancak kış aylarında bahçe mobilyası örtüsüyle korunmalıdır. Canlı, modern bir ambiyans, giderek popüler hale gelen rattan palmiye ağaçlarından yapılmış örgülü mobilyalarla garanti edilir. Bunlar masif ahşaptan daha hafiftir ancak yağmurda kırılganlaşır ve kararma oluşabilir. Bu nedenle malzeme seçerken sağlamlık ve estetik arasındaki dengeye dikkat edin. İpuçları ve bilgiler bahçe mobilyası kılavuzumuzda bulunabilir.
Bir baba ve küçük kızı, rattan bahçe mobilyalarının üzerinde oturuyor; önlerinde üstünde bir meyve sepeti, sebzeler ve portakal suyu olan bir rattan masa var.

Tchibo'dan sürdürülebilir kalite

Tchibo ürünleri sadece yüksek kaliteli ve iyi işlemeyi değil aynı zamanda sürdürülebilir bir üretim sürecini de garanti eder. FSC veya PEFC sertifikasına sahip ürünler organik menşei belirtirken, "Tchibo Certified Merchandise" (TCM) sertifikası yüksek kalite kriterlerimizi karşıladığının bir bakışta anlaşılması için tasarlanmıştır. Böylece güvenle alışveriş yapabilir ve ürünlerimizin vadettiklerini yerine getireceğinden emin olabilirsiniz.
Kaliteli bahçe mobilyaları: Bahçenizdeki küçük bir alanda, kımızı yastıklı koyu renk bahçe sandalyeleri ve masanız hazır.