Filtre kahve makineleri

"Filtre kahve aromatik geri dönüşünü kutluyor!
Bu kahve makinesi ile her zaman her kahveden aromanın tamamını alırsınız."
Indre B. Tchibo Kahve Uzmanı
 
 
 

Let's Brew – hepsi için tek!

Şimdi yeni: şık-kompakt tasarımlı Tchibo filtre kahve makinesi

Kahve keyfi, teknolojik fikirlerle buluştu

 • Çıkarılabilir su tankı (1,4 Litre)
 • Hareketli ve çıkarılabilir filtre tutucu
 • Kahvenin sürahideki sirkülasyonu sayesinde aromaları eşit şekilde dağıtmak için Aroma Swing
 • Kahve aromalarının özünü ideal şekilde çıkartmak için sabit demleme sıcaklığı
 • Sürahiyi çıkarırken otomatik damla durdurucu
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilen kapağı menteşeli cam sürahi (1,25 Litre)
 • 10 fincana kadar filtre kahve hazırlama
 • Yanında bulunan kahve kaşığı ile kolay porsiyonlama
 • Elektrik tasarruflu otomatik kapanma özelliği

Video: bir bakışta Tchibo Filtre Kahve Makinesi »Let's Brew«

 
 
 
 
 
 
 
 
Eine Frau löffelt gemahlenen Kaffee aus einer Dose.
Sevgiyle kavruldu ve taze öğütüldü
Geniş filtre kahve yelpazemizi keşfedin - doğal olarak %100 Tchibo kalitesiyle. Seçkin çeşitlerimizi çekirdek kahve olarak da bulabilirsiniz.

Kahve makineleri - favori içeceğinizi rahatça hazırlayın

Su doldurun, filtre yerleştirin, öğütülmüş kahveyi koyun, tuşa basın ve taze, aromatik kahvelerin tadını çıkarın: Klasik kahve makineleri ile kahve hazırlamak kolaydır, çevre dostudur ve verimlidir. Tam otomatik kahve makinlerinde veya Espresso makinelerinde olduğu gibi ayarlamalar, zahmetli işler ve temizleme işleri yoktur. Ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar hazırlarsınız. Sıcak suyu öğütülmüş kahvenin üzerine yumuşakça akıttıktan sonra, kahve posasını filtre ile birlikte kolayca organik çöpüne atarsınız.

Tchibo "Let's Brew" suyu öğütülmüş kahvenin üzerine eşit şekilde dağıtır – enfes şekilde keskin bir lezzet için. Yavaşça akması sayesinde kahve aromaları öğütülmüş kahvenin içerisinden tamamen ortaya çıkmak için zamana sahip olur. Filtre kahvenin yeniden trend olmasının sebeplerinden biri budur ve hatta bir kahve hazırlayıcı ile elde demlemek de geri dönüş yapmıştır. Filtre kahve makineleri için geniş bir kahve çeşitliliği olması da rol oynar: Ürün yelpazesi meyvemsi Arabica'dan güçlü-aromatik Robusta harmanlarına, hazır öğütülmüş veya değirmeniniz için çekirdek olanlara kadar uzanır. Leziz filtre kahvelerimizi deneyin ve çeşitliliğin sizi etkilemesine izin verin!

En iyi kahve türlerinden oluşan tüm çeşitlerin tadını çıkarın

Konu filtre kahve olunca birçok çeşidiyle Tchibo kahvelerinin dünyası sizlere sonuna kadar açıktır. Orta Amerika'dan sınırlı sayıdaki üstün kaliteli kahve, hoş ve yumuşak açık kavurma, özel Tchibo Privat Kaffee çeşitleri, çiçeksi organik kahve, dengeli Gala çeşitleri veya en sevilen klasiğimiz "Feine Milde" – Her zaman maksimum keyfin yeni anlarını yaşayabilirsiniz. Bunun için elbette öğütülmüş kahve ve çekirdek kahve arasında seçim yapabilirsiniz. Aksesuar çeşitlerimizdeki kahve değirmenleri ile çekirdekleri anında toza çevirebilirsiniz: biraz daha tazelik tatmanız için.

Çekirdek kahve Espresso hazırlamak için de ilk seçenektir. Bunun için filtre kahve makinenize bir tamamlayıcı olarak Espresso cezvesi tavsiye ederiz.

Uygun ekipman ile leziz kahve çeşitleri yaratın

Elektrikli bir kahve değirmeni veya manuel çalışan bir öğütücü modeli taze öğütülmüş kahve sağlarken, doğru saklama şekli halihazırda öğütülmüş kahvelerin aromasını doğru şekilde muhafaza eder. Kahvenizin daha uzun süre taze kalması için, bir aroma kutusu idealdir. Matlaştırılmış paslanmaz çelikten üretilerek daha da şık görünür. Uzun saplı bir kahve kaşığı öğütülmüş kahvenin kolayca alınmasını ve porsiyonlanmasını sağlar. Kahve keyfini çeşitlendirmek için diğer ürün çeşitleri de mevcuttur. Favori sıcak içeceğiniz kahve makinesinden kokusunu yayarak akarken, örneğin süt köpürtücü ile kremacı bir taç da hazırlayabilirsiniz. Sütlü kahve, Cappuccino veya Latte Macchiato gibi birçok diğer lezzet de manuel veya elektrikli süt köpürtücü ile mükemmel bir kıvamda hazırlanabilir. Kahve spesiyalitelerini mükemmel bir şekilde sunmak için Tchibo ürün yelpazesinde uyumlu kahve fincanları ve tabaklar bulacaksınız.

Bir kahve molası zamanı – tarifler ve fikirler

Vergi beyannamenizi doldurmak gibi sıkıcı işler yaptınız - ve artık hakkettiğiniz gibi özel bir şeylerle şımarmak mı istiyorsunuz? Bir Cold Brew kahveye ne dersiniz? Özellikle yaz aylarında serinletici lezzetiyle ilham veren son moda kahve içeceğinin hazırlanması kolaydır ve istenildiği gibi diğer malzemelerle rafine edilebilir. Ancak kahve birkaç saat soğutulmalıdır. O kadar uzun süre beklemek istemiyorsanız, buzlu kahve harika bir alternatiftir. Bunu yapmak için taze demlenmiş kahveyi tatlandırın, soğumaya bırakın. Uzun bir bardağa iki top vanilyalı dondurma koyun, üzerini kahveyle doldurun ve hepsini taze krema ile taçlandırın. Süsleme olarak biraz çikolata rendesi pastanın üzerindeki krema gibi olacaktır. Kışın viskili ve kremalı sıcak bir İrlanda kahvesi öğleden sonra kahvesiyle rahatlamak için leziz bir fikirdir.

Kahve makineniz uzun ömürlü olsun diye: temizlik ve bakım önerileri

Büyük veya küçük bir kahve makinesi: uzun süre iyi bir hizmet alabilmeniz, bakım için biraz zaman ayırmanıza bağlıdır. Filtre makinesinin kolay yapısı sayesinde bunu birkaç adımda başarabilirsiniz:

 • Gövde ve sıcak tutan plaka üzerindeki kir ve kahve artıkları daima nemli bir bez ve biraz bulaşık deterjanı ile anında temizlenmelidir.
 • Filtre tutucu, cam sürahi ve kapak bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Kireç lekeleri, seyreltilmiş sirke esansı veya sitrik asit ile kolayca çıkarılabilir.
 • Sirke esansının yanı sıra karbonat da kireç çözmek için uygundur. Makinenin içerisinde kalıntı oluşturabileceği için sitrik asit kullanmamalısınız.
 • Tavsiyemiz: Özel kireç çözücü kullanın. Burada dozaj ve yöntem paketin üzerinde tarif edildiği gibidir..
 • Kahve makinesinin kirecini hangi sıklıkta çözdüreceğiniz, suyun sertlik derecesine bağlıdır.