Filtre kahve makineleri

» Filtre kahve aromatik geri dönüşünü kutluyor! Kahve makineleri ile her kahveden her zaman bütün aromayı dışarı çıkarabilirsiniz. «
Indre B. Tchibo Kahve Uzmanları
 
 
 
 
 
 
 
 

Elde demlenmiş gibi

Eviniz için filtre kahve makineleri

Gurmeler için mükemmel aksesuarlar.

 
 
 

En lezzetlisi taze öğütülmüş olan kahvedir

Taze öğütülmüş kahve kokusu kadar güzeli var mıdır? Pratik mutfak değirmenimiz ile kahvenizi demlemeden hemen önce öğütebilirsiniz − harika, taze ve aromatik!
 
 
 
 
Sevgiyle kavruldu ve taze öğütüldü
Uygun filtre kahveler - tabii ki %100 Tchibo kalitesi.

Kahve makineleri – favori içeceğinizi rahatça hazırlayın

Suyu doldurun, filtreyi yerleştirin, öğütülmüş kahveyi ekleyin, düğmeye basın ve taze, aromatik kahvenin keyfini çıkarın: Klasik bir kahve makinesi ile hazırlama işlemi kolaydır, çevre dostudur ve verimlidir. Tam otomatik kahve makinesinde veya Espresso makinesinde olan ayarlar, el becerisi ve temizleme işlemi bulunmaz. Tam ihtiyacınız olan miktarda hazırlarsınız. Sıcak su öğütülmüş kahvenin üzerine yavaşça aktıktan sonra, kahve posalı filtreyi organik atık olarak atarsınız.

Yavaşça aşağı akması sayesinde kahve aromaları öğütülmüş kahveden tamamen salınmak için zamana sahip olur. Filtre kahvenin tekrar popüler olması ve bir kahve hazırlayıcı ile elde demlemenin yeniden canlanması için bir neden. Filtre kahve makineleri için geniş kahve çeşitliliği de önemli bir rol oynar: Yelpaze meyvemsi Arabica’dan güçlü-aromatik harmanlı Robusta’ya, öğütülmüş olandan değirmeniniz için çekirdek halinde olanlara kadar uzanır. Leziz filtre kahvelerimizi deneyin ve çeşitliliğin sizi ikna etmesine izin verin!

En iyi kahve çeşitlerinin tüm yelpazesinin tadını çıkarın

Filtre kahve konusunda Tchibo kahve dünyası birçok çeşidi ile size sonuna kadar açıktır. Orta Amerika’dan sınırlı sayıdaki üstün kaliteli kahve, hoş ve yumuşak açık kavrulmuş özel Tchibo Privat Kaffee, çiçeksi organik kahve, dengeli Gala kreasyonu veya sevilen klasiğimiz „Feine Milde“ – Yeni anları her zaman büyük bir keyifle tecrübe edebilirsiniz. Burada tabii ki öğütülmüş kahve ve çekirdek kahve arasında seçim yapabilirsiniz. Aksesuar çeşitlerimizdeki kahve değirmenleri ile çekirdekler anında toz kahveye dönüştürülür: tazeliği daha fazla tadabilmeniz için. Çekirdek kahve bir l Espresso hazırlamak için de birinci seçimdir. Bunun için filtre kahve makinenizi tamamlayacak olan bir Espresso hazırlayıcı öneririz.

Uygun aksesuar ile leziz kahve spesiyaliteleri yaratın

Bir elektrikli kahve değirmeni veya manuel olarak kullanılan öğütücülü bir model taze öğütülmüş kahve sağlarken, doğru saklama yöntemi önceden çekilmiş kahvenin aromasını korur. Kahvenizin daha uzun süre taze kalması için, bir aroma kutusu idealdir. Mat paslanmaz çelikten üretildiği için çok da şık görünür. Uzun saplı bir kahve ölçü kaşığı öğütülmüş kahvenin kolayca alınmasını ve porsiyonlanmasını sağlar. Kahve keyfini çeşitlendirmek için birçok başka ürün de bulunur. Favori sıcak içeceğiniz harika kokusuyla kahve makinenizden akarken, örneğin bir süt köpürtücü ile kremamsı bir taçlandırma yapabilirsiniz. Sütlü kahve, Cappuccino veya Latte Macchiato gibi diğer lezzetler için de manuel veya elektrikli bir alet mükemmel yoğunlukta bir süt köpüğü üretebilir. Kahve çeşitlerini mükemmel bir şekilde sunabilmek için uygun kahve fincanlarını ve servis takımlarını Tchibo koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Kahve makinenizin uzun ömürlü olması için: Temizlik ve bakım önerileri

İster büyük ister küçük kahve makinesi: Uzun süre iyi bir hizmet almak, bakım için biraz zaman harcamaya değer. Filtre kahve makinesinin basit yapısı sayesinde, sadece birkaç işlem gerekir:

  • Gövdesindeki ve sıcak tutma plakasındaki kiri ve kahve kalıntılarını her zaman anında nemli bir bezle ve biraz deterjan ile alın.
  • Filtre tutucu, cam demlik ve kapak prensipte bulaşık makinesinde de yıkanabilir.
  • Kireç parçacıkları seyreltilmiş sirke özü veya sitrik asit ile kolayca çıkarılabilir. Sirkenin yanı sıra karbonat da kireç çözmek için uygundur. Makinenin içinde tortu oluşturabileceğinden sitrik asit kullanmamalısınız.
  • Tavsiyemiz: Özel kireç çözücü kullanın. Burada miktar ayarı ve yapılış şekli ambalajın üzerinde tam olarak tarif edilmiştir.
  • Kahve makinesinin kirecini hangi sıklıkta çözdüğünüz, suyun sertlik derecesine bağlıdır.