Kurumsal Satış


Tchibo Kurumsal Satış Hizmetleri


Tchibo Türkiye olarak, Kurumsal Satış kanalımız aracılığıyla kurumsal müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Kahve çeşitlerimiz, kahve makinelerimiz ve gıda dışı ürünlerimiz ile kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçları için farklı ve özel çözümler sunmakta, kurumsal hediye alternatifleri ve hediye çeklerimiz ile özel ihtiyaçları da karşılamaktayız.

İletişim kanallarımız vasıtasıyla kurumsal satış hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bu kapsamda ürün ve/veya hizmet başvurusunda bulunmak amacıyla gerçekleştireceğimiz yazılı/sözlü iletişimler çerçevesinde işlenen kişisel verileriniz hakkında detaylı bilgiye aydınlatma metnimizden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Ürün Siparişleri

Kurumsal ürün siparişi vermek için; 444 28 26 Tchibo Müşteri Hizmetleri Hattı’mızı arayabilir ya da kurumsalsatis@tchibo.com.tr adresine e-posta yoluyla sipariş talebinizi iletebilirsiniz. Kurumsal Satış danışmanlarımız ilgili talepleri inceledikten sonra en uygun kurumsal teklif paketini hazırlayarak en kısa süre içerisinde kurumsal müşterilerimiz ile iletişime geçerler.

Kurumsal müşterilerimizin siparişlerinde adet ve tutara bağlı olarak değişen indirim oranları sunulmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Kurumsal müşterilerimiz için hazırlanan teklif paketleri değerlendirilip, müşterilerimiz tarafından onaylandıktan sonra ödeme için EFT, kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli ödeme seçeneklerinden biri tercih edilebilir. (Kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneği, kahve çeşitleri ve gıda ürünlerinde geçerli değildir).