Temizlik ürünleri: Evde ve dairede temizlik

Pek çok kişi için eğlenceli olmasa bile hepimiz evlerimizde temizlik yapıyoruz. Çalışmalar ülkemizde yaşayan bireylerin kendi evlerini temizlemek için haftada ortalama üç saatten fazla harcadıklarını gösteriyor. Ve her altı kişiden sadece biri bunu yapmayı seviyor. Tchibo, ev kirlerini daha hızlı ve daha verimli bir şekilde ortadan kaldırmak için günlük hayatınızı kolaylaştıracak yenilikçi temizlik ürünleri sunar. Bu yardımcılarla ev temizliği pratik hale gelir.
-18 %
Mikrofiber Toz Fırçası
54,95TL
44,95TL
Metal Bulaşık Malzemesi Standı
129,95TL
Bulaşık Malzemeleri Standı
129,95TL
  • 2 Adet Bulaşık Süngeri
Biyolojik olarak parçalanabilen hammaddelerden üretilmiştir
2 Adet Bulaşık Süngeri
Biyolojik olarak parçalanabilen hammaddelerden üretilmiştir
69,95TL
Katı Kir Temizleme Eldiveni
59,95TL
Üniversal Temizlik Fırçası
54,95TL
Temizleme Fırçası, Tencere ve Tava
79,95TL
Kazıyıcılı Fırın Fırçası
99,95TL
Şişe Temizleme Fırçası
119,95TL
2'si 1 Arada Ayakkabı Temizleme Fırçası
79,95TL
Sprey Fonksiyonlu Paspas
449,95TL
2'si 1 Arada Fayans Zemin Fırçası
99,95TL
Premium Temizlik Bezi Seti
119,95TL
1

Evde vazgeçilmez: Temizlik ürünleri

Çoğumuz temiz bir evde yaşamak isteriz. Bunu daha az çabayla gerçekleştirmek için düzenli bir şekilde temizlik yapmak özellikle önemlidir. Haftada bir veya iki kez hijyene biraz zaman ayırın. Böylece eviniz fazla kirlenmez. Doğru temizlik ürünleri ile temizlik çok eğlenceli olabilir. Temizlik fırçaları, elektrikli süpürge aparatları ve diğer ürünler temizleme rutininizi kolaylaştırır. Tchibo'da akıllı ev yardımcıları bulabilirsiniz!

Mutfaktaki temizlik için ipuçları ve püf noktaları

Mutfak, hijyenin özellikle önemli olduğu bir yerdir. Birkaç basit püf nokta ile mutfağın temizlenmesi daha kolaylaşabilir. Lavabonun armatürü sürekli olarak kirliyse ve kireçlenmişse evinizde kanıtlanmış bir çözüm size yardımcı olabilir: Limon. Limonu ikiye bölün ve armatüre sürün! Daha sonra normal temizlik ürünleriyle devam edin; böylece tertemiz bir lavabo armatürüne kavuşursunuz. Ürün yelpazemizde mutfağınız için bezler, mikrofiber bezler, fırçalar ve özel süngerler bulabilirsiniz.

Doğru temizlik ürünleri ile daha hızlı

Dairede temizlik sırasında özellikle zorlayan bazı köşeler vardır. Bunların arasında, sık sık kir ve küf tutan, duştaki köşeler de yer alır. Bu noktaları normal bir bezle temizlemeniz yeterli olmayacaktır. Bunun yerine, özel veya alışılmadık temizlik ürünleri kullanmak işe yarar. Elektrikli bir diş fırçası kolayca kullanılabilir ve köşeleri biraz daha iyi temizleyebilirsiniz. Diş fırçanızı bunun için kullanmak istemiyorsanız Tchibo'da banyodaki bu inatçı kirler için özel olarak geliştirilmiş pratik fırçalar yer alır.

Minderler ve kumaşlar için dahiyane temizlik ürünleri

Bezler, elektrikli süpürgeler ve süngerler gibi en yaygın temizlik malzemeleri belirli sınırları aşamaz. Örneğin, koltuk kılıfınızı her zaman çamaşır makinesine atmak istemiyorsanız özel temizlik ürünleri kullanmanız gerekir. Bir döşeme fırçası veya pratik bir rulo ile elektrikli süpürgeden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Köpek veya kedi tüylerini temizlemek için bazıları cam silecekler sorun yaşamadan kullanılabilir. Temiz bir ev için ev işleri kılavuzumuzu okuyun.

Oyunla öğrenme: Çocuklarınız için temizlik yardımı

İster sevin ister sevmeyin, temizlik hayatın bir parçasıdır. Ve bir kez buna alıştığınızda çok da kötü değildir. Başlangıçtan itibaren çocukların temel ev işleriyle tanışması çok daha önemlidir. Özel olarak uyarlanmış temizlik ürünleri ile çocuklar evde temizlik yapmayı eğlenceli bir şekilde öğrenebilirler. Oyuncak formunda tamamen temizlik setleri bile var; bu setlerle artık çocuk odasında ve tüm evde oynanabilir.

TCM mührü temizlik ürünlerimizin kalitesini garanti eder

Temizlik sadece hijyen ile ilgili değildir. Birçok tüketici, yüksek kaliteli malzemeler ve temizlik aksesuarlarında zararlı madde bulunmamasına da ayrıca önem verir. Tchibo'da biz de öyle düşünüyoruz. Temizleme ürünlerimizin tümü "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührüne sahiptir. Bu şekilde, ödün vermeyen kalite standartlarımızın üretimin tüm aşamalarında karşılandığını garanti ediyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin tamamen zararlı maddeler içermediğini bağımsız kurumlar tarafından da teyit ediyoruz.