Büyük beden külotlu çorap - Bacaklarınızı şımartır

Ten rengi, desenli, düz renkli, opak veya şeffaf olsun, büyük beden külotlu çoraplar, zevkli kıyafetini renklendirmek isteyen kıvrımlı, moda bilincine sahip kadının günlük refakatçisidir. Tchibo, büyük bedenlerde farklı renklerde külotlu çoraplara ek olarak büyük beden ince külotlu çoraplar ve termal külotlu çoraplar da sunmaktadır. Tchibo online mağazasında büyük beden ve XXL bedene kadar külotlu çorap seçeneklerinden oluşan farklı külotlu çorapları keşfedin!
Termal Külotlu Çorap
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap, Mavi
269,00TL
 
Seçenekler:
 
Termal Külotlu Çorap
269,00TL
 
Seçenekler:
 

XXL külotlu çoraplar: Rahat, şık ve işlevsel

Elbise ve etek giymeyi seven kadınlar için külotlu çoraplar vazgeçilmezdir. Ofisin veya şık partinin klasikleri hala ince büyük beden külotlu çoraplardır. Ten rengi veya siyah büyük bedenler ile güzel bacaklarınızı akıllıca ilgi odağı haline getirir ve aynı zamanda ciddi de görünürler. Serbest zamanlarda veya soğuk mevsimde ise biraz daha renkli ve kalın olabilirler.
Büyük beden termal külotlu çoraplar sizi hem sıcak tutar hem de zarif ve göz alıcıdırlar.

Soğukta ve karda: Büyük beden termal külotlu çoraplar

Kadınlar yazın ince külotlu çorap kullanırken, kalın termal külotlu çoraplar da kış havası için mükemmeldir. Konforlu ısıtıcılarla, karlı kış manzarasında bir yürüyüş sırasında her zaman iyi giyinmiş ve dondurucu soğuktan korunmuş olursunuz. Büyük beden külotlu çorabınızı yarım botlar ve eldivenler ile kombinleyerek, kıyafetinizi daha da kişiselleştirin. Termal külotlu çoraplar elbette kıyafet altına giymek için de uygundur.
Renkli ve günlük kullanıma uygun: Renkli büyük beden kadın külotlu çorapları.

Her zaman göz alıcı: Renkli büyük beden külotlu çoraplar

Başka bir trendi keşfedin ve büyük bedenlerde çok çeşitli renkli külotlu çoraplarla tanışın! Hem eğlence hem de ofis kullanımı için uygunlar. Ofiste geçireceğiniz gün için koyu yeşil, lacivert veya antrasit gibi sessiz renkleri seçin. Güncel trend renk "Mango Mojito" gibi parlak renkler, serbest zamanınızdaki kıyafetiniz için kullanılabilir. Tchibo'da renkli XXL külotlu çorapları keşfedin ve modada tarzınızı belirleyin!

DEN kısaltmasının arkasında saklı olanlar

DEN kısaltmasını, külotlu çorap giyen her kadın bilir. Fransızca "Denier" kelimesinin kısaltmasıdır ve iplik numarası için bir ölçü birimidir. Özetle şunu ifade eder: DEN değeri ne kadar yüksekse kadın külotlu çoraplar o kadar opaktır. 10 DEN'lik külotlu çoraplar transparandır. 40 DEN'lik külotlu çoraplar ise yarı opak olarak adlandırılır ve her kıyafete zarif bir dokunuş katarlar. Opak külotlu çorap tercih eden kadınlar, en az 70 DEN külotlu çorap seçmelidir.

Çorap kaçıklarını böyle önlersiniz

Külotlu çoraplardaki kaçıklar çok can sıkıcıdır. Ancak bunlardan kaçınmak için uygulayabileceğiniz birkaç püf noktası vardır. Külotlu çorap giyerken, önce onları dizlerinize kadar sardığınızdan ve sonra tam oturduğunda kalçalarınıza kadar çektiğinizden emin olmalısınız. Külotlu çoraplarınızı giydikten sonra elde yıkamak en iyisidir veya makinede yıkayacaksanız özel bir çamaşır filesi içinde yıkayın.
Külotlu çorapların tamamen açılması ve diz ve uyluk üzerine yavaş yavaş çekilmesi önerilir.

Tchibo, yüksek kaliteli giyim anlamına gelir

Tchibo'dan büyük beden külotlu çorap satın aldığınızda, yüksek kaliteli bir ürün satın aldığınızın garantisini veriyoruz. Bunu, sürekli kalite kontrolleri altında üretime ve harici test laboratuvarları ile yakın işbirliğine işaret eden "Tchibo Certified Merchandise" TCM mührümüzle vaat ediyoruz. Yüksek standartlarımız, tüm tedarikçilerimize de aktarılır, böylece giysilerimiz üstün bir kullanım konforu sunar.
Tchibo'daki yüksek üretim kalitesi, büyük beden külotlu çoraplarınızı uzun süre keyifle kullanacağınızı garanti eder.