Kadın Bornoz

Uzun bir duştan veya küvette rahatlatıcı bir banyodan sonra, kadınlar için kabarık ve yumuşak bir bornoz tam da gereken şeydir. Vücudunuz hala biraz nemli ve saçlarınız ıslak olsa da ona sıkıca sarınabilirsiniz. Tchibo'da birinci sınıf kalitede ve güzel renklerde bornozlar bulabilirsiniz. Online mağazamızda gezinin ve zevkinize göre bir bornoz sipariş edin!
-29 %
Sabahlık
579,00TL
409,00TL
 
Seçenekler:
 
-30 %
Sabahlık
629,00TL
439,00TL
 
Seçenekler:
 
-30 %
Kimono Sabahlık
649,00TL
449,00TL
 
Seçenekler:
 
-30 %
Yumuşak Bornoz
1.349,00TL
939,00TL
 
Seçenekler:
 
Havlu Kumaştan Plaj Elbisesi, Kırmızı
819,00TL
 
Seçenekler:
 
Kimono Sabahlık
549,00TL
 
Seçenekler:
 
Flanel Sabahlık
899,00TL
 
Seçenekler:
 

İyi bir kadın bornozunu ayıran şey budur.

Yüksek kaliteli bir kadın bornoz, yumuşak rahatlığıyla kendini gösterir ve emici yapısı sayesinde ıslaklığı mükemmel şekilde emebilir. Bu, onu genellikle daha hafif kumaşlardan yapılan ve klasik ev tekstili olarak kullanılan sabahlıktan ayırır. Kadın bornozlarının farklı tasarımları mevcuttur. Ayak bileğine kadar ulaşan bornozların yanı sıra, diz boyu modelleri ve geniş kesimli veya ince belli versiyonları da bulabilirsiniz.
Polar mı, havlu mu? Beyaz mı pembe mi? Bornoz seçerken kendi tercihiniz bir rol oynar.

Beyaz, renkli, yün veya havlu kumaştan yapılmış: İstediğinizi seçin

Tene yumuşak bir şekilde dokunan yünlü bornozlar oldukça popülerdir. Ayrıca kadınlar için talep gören, pürüzlü yüzeyi hoş bir masaj etkisine sahip olan, kapüşonlu havlu kumaştan yapılmış bir bornoz da tercih edilir. Bakımı kolay bu malzemeler sayesinde bornozlarımız genellikle çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Renk açısından muazzam bir çeşitlilikten yararlanırsınız. Siyah-beyazdan, pembe ve kırmızıya kadar her renk vardır.
En uygun şekilde oturan kadın bornozu biraz daha bol olmalıdır.

Kadın bornozlarının doğru oturması için

Sağlıklı bir yaşam ortamı yaratmak için kadın bornozu vücudunuzu bol bir şekilde sarmalıdır, böylece ona iyice sarınabilirsiniz. Bornozlar her zaman biraz bol kesimli olduğundan sadece giysi bedeninizi kılavuz olarak kullanın. Ancak şüpheniz varsa bornozun bir beden daha büyük olması tavsiye edilir. İpucu: İdeal bedeni, kolunuzun uzunluğundan anlayabilirsiniz. Kollar bileğe ulaştığında bornoz tam oturur.

Kadın bornozları ne zaman kullanılmalı?

Banyodan veya duş aldıktan sonra genellikle bornoz tercih edilir. Elbette daha uzun süre kullanmanız ve huzur içinde kahvaltı edebilmeniz için uyandıktan sonra onu kadın pijamalarıyla giymenizde de hiçbir sorun yoktur. Arkadaşlarınla bir güzellik günü mü planlıyorsun? O zaman bile, bornozunuz birbirinizin saçını şekillendirirken veya oje sürerken size iyi hizmet edecektir.

Sauna için uygun bir model nasıl bulunur

Yüzme havuzuna veya saunaya gitmeyi sevenler, doğru kadın bornozu ve muhtemelen güzel bir mayo ile doğru bir refakatçi seçmiş olurlar. Nefes alabilen ve emici pamuklu bir bornoz seçmek en iyisidir. Bornozunuzun sauna için sağlaması gereken şey, nemli saçları rüzgardan ve soğuktan korumak için bir kapüşon ve dolap anahtarları, mendiller ve benzerlerini koyabileceğiniz yan ceplerdir.
Sauna için bornoz alırken, nefes alan malzemelere dikkat etmeniz önerilir.

Mükemmel malzemeler, sürdürülebilir üretim

Ürünlerimiz güvendiğiniz Tchibo kalitesine sahiptir ve bornozlar da bir istisna teşkil etmez. Ürüne bağlı olarak, örneğin ekolojik tarımdan, sürdürülebilir üretimden ve organik pamuktan faydalanırsınız. Diğer bir kalite kriteri de, ilgili ürünün üretim ve malzeme açısından katı test kriterlerimizi karşıladığını gösteren TCM mührüdür.
Organik pamuktan yapılmış bir bornoz özellikle yumuşaktır ve kullanım rahatlığını artırır.