Düzenleyici Ürünler

Düzen, yaşamın yarısıdır derler. Ve bazen gerçekten de vaktimizin yarısını sadece ortalığı toplamakla geçirdiğimizi düşünürüz. Neyse ki birçok şekil ve ebatta düzenleyici ürünler var. Çekmecelerden ve çatal bıçak kutularından kablo kutularına kadar: Düzenleyiciler, günlük eşyaların her zaman elinizin altında ve düzenli olmasını sağlar. Tchibo.com.tr’de bu pratik ürünlerden birçoğunu kolaylıkla bulabilirsiniz.
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Yeşil
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Bej
269,00TL
269,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, siyah
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, bej
259,00TL
259,00TL
Seyahat Ayakkabı ve Çamaşır Torbası
189,00TL
2 Adet Seyahat Düzenleme Çantası
379,00TL
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası
349,00TL
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Gri
269,00TL
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, siyah
6 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, bej
259,00TL
259,00TL
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Gri
8 Adet Ekstra İnce Kıyafet Askısı, Yeşil
269,00TL
269,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Tüm gıdalar göz önünde: Mutfaktaki düzenleyici ürünler

Birçok mutfakta bazı unutulmuş gıdaların toplandığı bir atıl köşe vardır. Böyle olmamalı: biraz istek ve birkaç pratik saklama kutusu ile bundan kaçınılabilir. Saklama dolaplarında, örneğin hazır çorbalar vb. gibi eşyaları bölmelere ayrılabilen organizerler ile düzenleyebilirsiniz. Buzdolabında da gıdalarınızı hızlı ve kolayca düzene sokabilirsiniz. Örneğin peynir ve salam, kapaklı bir servis tahtasında kendine rahatlıkla yer bulur. Sebzeler plastik ambalajdan çıkıp bir buzdolabı sepetine yerleştirilmekten memnun olacaktır. Böyle ufak düzenleyici ürünlerle, mutfakta sadece düzeni oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda hijyeni de sağlarsınız.
Dolap için düzenleyiciler: Askı sistemleri, çekmeceler, çeşitli kutular ve sepetler sayesinde güzelce yapılandırılmış bir gardıroba bakış.

Pratik dolap aksesuarları sayesinde giysi yığınlarına son

Düzenleyici ürünler ev işlerinde, örnek olarak kıyafetlerinizin saklanmasında fark yaratır. Bunu muhtemelen bilirsiniz: Zamanla yatak odasında sandalyenin üzerinde veya yerde, giysi yığınları oluşur. Elbise dolabındaki birkaç düzenleyici ürün ile her şeyin elinizin altında olmasını sağlarsınız. Pantolon tutucularından, aksesuar askılarına ve çoraplar için çekmece bölmelerine kadar: Tchibo, giysi yığınınızın hızlı ve kalıcı olarak yok olmasını sağlayan bir dizi eşyaya sahiptir.
Çekmece içi düzenleyiciler: Çekmece düzenleme sistemi ile yapılandırılmış çekmeceye kemer takan bir kadının ellerine yakın çekim.

Çekmecelere düzen getirin

Çekmeceler ilk bakışta mükemmel düzenleme yardımcıları olarak görünür. Ancak içlerinden bazılarını açınca, daha çok korku duymaya başlarsınız. Özellikle kablolar, anahtarlar, oyuncak ve vidalar, çekmece içlerinde büyük bir karmaşa yaratma eğilimindedir. Bu nedenle çekmeceleri, kutucuklar veya satranç tahtası şeklinde bölmelerle yapılandırmak faydalı olur. Biraz yaratıcılıkla, kartondan kendi bölmelerinizi yapabilir veya bir yumurta viyolünü bunun için kullanabilirsiniz. Böylece daima kontrolü elinizde tutarsınız.

Kutular, kaseler, sepetler: Tüm durumlar için düzenleyiciler

Düzenleyici ürünler arasında en klasik olanlar, sade kutulardır. Kapaklı veya kapaksız, ahşaptan, plastikten veya metalden olabilirler. Kutular çok çeşitlidir ve birçok rafta bulunur. Dekorasyon tarzınıza göre sepetleri de düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Bunlar son zamanlarda yeniden moda olmaya başlıyor ve evinize doğal bir çekicilik katıyor. Ve eğer çok daha bireysel bir tarz isterseniz çeşitli kaseleri saklama için kullanabilirsiniz. Hayal gücünün önünde sınır yok; Upcycling yapmayı deneyin ve kendi düzenleyicinizi yapın!

Bu düzenleyiciler tüm ofislere iyi gelir

Evdeki veya iş yerindeki ofis masasında derli toplu bir atmosferin olması çok önemlidir. Birkaç pratik düzenleyici ile tamamen işinize konsantre olabilirsiniz. Mesela bir kablo düzenleme kutusu, akıllı cihazlarınızın sayısız şarj kablosunun birbirine karışmasını önler. Havuzlar ve klasörler, günlük kağıt işlerini düzende tutmanıza yardımcı olur. Kısaca: Tchibo ile daima iyi yapılandırılmış bir ofisiniz olur ve kırtasiyeleriniz fazla aramaya gerek kalmadan elinizin altında kalır.
Her şeyi düzenli tutmayı sağlayan çeşitli beyaz kutular ve sepetler içeren açık bir dolap.

TCM mührü sayesinde düzenleme ürünlerinde zararlı madde bulunmama garantisi

Saklama sepetinden pantolon askısına kadar: Tchibo’da tüm düzenleme ürünleri TCM mührünü taşır. Bu üç harf "Tchibo Certified Merchandise" anlamındadır ve yüksek kalite iddiamızı garanti eder. Bu, tüm ürünlerimizin zararlı madde olmadan üretildiği anlamına gelir. Bunu daima bağımsız bir enstitü üzerinden denetletiriz. Özellikle plastik düzenleme yardımcılarında emin olabilirsiniz: Tchibo ürünleri zararsızdır ve hiçbir zararlı madde içermez.
Düzen sağlamak: Küçük bir kız yatağın üzerinde oturmuş, büyük düzenleme kutularına giysi yerleştiriyor.