Düzenleyici Ürünler

Düzen, yaşamın yarısıdır derler. Ve bazen gerçekten de vaktimizin yarısını sadece ortalığı toplamakla geçirdiğimizi düşünürüz. Neyse ki birçok şekil ve ebatta düzenleyici ürünler var. Çekmecelerden ve çatal bıçak kutularından kablo kutularına kadar: Düzenleyiciler, günlük eşyaların her zaman elinizin altında ve düzenli olmasını sağlar. Tchibo.com.tr’de bu pratik ürünlerden birçoğunu kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Ütü Tutucu
Düzenli ve yer tasarrufu ederek muhafaza etmek için
Ütü Tutucu
Düzenli ve yer tasarrufu ederek muhafaza etmek için
129,95TL
Dekoratif Saklama Sepeti Seti
129,95TL
  • Bebek Arabası ve Puset Çantası
Yolculuk için mükemmel – önemli şeyler hemen elinizin altında olur
89,95TL
64,95TL
Hızlı Görünüm
-27 %
Bebek Arabası ve Puset Çantası
Yolculuk için mükemmel – önemli şeyler hemen elinizin altında olur
89,95TL
64,95TL
-22 %
-33 %
Çekmece Düzenleme Kutusu, Kare
Çekmece Düzenleme Kutusu, Dikdörtgen
89,95TL
69,95TL
74,95TL
49,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Ayakkabı ve Çamaşır Seyahat Torbası
79,95TL
Buzdolabı Şişe Koyma Aparatı
49,95TL
Alan Tasarruflu Kıyafet Askısı
59,95TL
-14 %
Kapı için Askılı Düzenleyici
69,95TL
59,95TL
Seyahat Ayakkabı ve Çamaşır Torbası
79,95TL
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası, Yatay
79,95TL
Çekmece Düzenleme Kutusu, Büyük Boy
Çekmece Düzenleme Kutusu, Orta Boy
89,95TL
74,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Krom Rengi Ikili Düzenleyici Askı
Pantolonlar, kravatlar, atkılar vb. için geniş alan sunar
69,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-14 %
Krom Rengi Ikili Düzenleyici Askı
Pantolonlar, kravatlar, atkılar vb. için geniş alan sunar
69,95TL
59,95TL
Askılı Büyük Dolap Sepeti
279,95TL
-16 %
Kapaklı Oyuncak Sandığı
179,95TL
149,95TL
  • Siyah Şal Askısı
16 bez, eşarp ya da diğer aksesuarlar için
34,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
-14 %
Siyah Şal Askısı
16 bez, eşarp ya da diğer aksesuarlar için
34,95TL
29,95TL
Çok Renkli Kapaklı Düzenleme Kutusu
99,95TL
2 Adet Çekmece Düzenleme Kutusu, Büyük
89,95TL
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası, Küp
99,95TL
Katlanabilir Ceket Kancası
Evde çok yönlü kullanım
99,95TL
Düzenleme Sandığı, Dikdörtgen, Greyfurt Rengi
99,95TL
-16 %
Saklama Kutusu
119,95TL
99,95TL
Çamaşır Sepetli Dolap
249,95TL
1

Tüm gıdalar göz önünde: Mutfaktaki düzenleyici ürünler

Birçok mutfakta bazı unutulmuş gıdaların toplandığı bir atıl köşe vardır. Böyle olmamalı: biraz istek ve birkaç pratik saklama kutusu ile bundan kaçınılabilir. Saklama dolaplarında, örneğin hazır çorbalar vb. gibi eşyaları bölmelere ayrılabilen organizerler ile düzenleyebilirsiniz. Buzdolabında da gıdalarınızı hızlı ve kolayca düzene sokabilirsiniz. Örneğin peynir ve salam, kapaklı bir servis tahtasında kendine rahatlıkla yer bulur. Sebzeler plastik ambalajdan çıkıp bir buzdolabı sepetine yerleştirilmekten memnun olacaktır. Böyle ufak düzenleyici ürünlerle, mutfakta sadece düzeni oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda hijyeni de sağlarsınız.
Dolap için düzenleyiciler: Askı sistemleri, çekmeceler, çeşitli kutular ve sepetler sayesinde güzelce yapılandırılmış bir gardıroba bakış.

Pratik dolap aksesuarları sayesinde giysi yığınlarına son

Düzenleyici ürünler ev işlerinde, örnek olarak kıyafetlerinizin saklanmasında fark yaratır. Bunu muhtemelen bilirsiniz: Zamanla yatak odasında sandalyenin üzerinde veya yerde, giysi yığınları oluşur. Elbise dolabındaki birkaç düzenleyici ürün ile her şeyin elinizin altında olmasını sağlarsınız. Pantolon tutucularından, aksesuar askılarına ve çoraplar için çekmece bölmelerine kadar: Tchibo, giysi yığınınızın hızlı ve kalıcı olarak yok olmasını sağlayan bir dizi eşyaya sahiptir.
Çekmece içi düzenleyiciler: Çekmece düzenleme sistemi ile yapılandırılmış çekmeceye kemer takan bir kadının ellerine yakın çekim.

Çekmecelere düzen getirin

Çekmeceler ilk bakışta mükemmel düzenleme yardımcıları olarak görünür. Ancak içlerinden bazılarını açınca, daha çok korku duymaya başlarsınız. Özellikle kablolar, anahtarlar, oyuncak ve vidalar, çekmece içlerinde büyük bir karmaşa yaratma eğilimindedir. Bu nedenle çekmeceleri, kutucuklar veya satranç tahtası şeklinde bölmelerle yapılandırmak faydalı olur. Biraz yaratıcılıkla, kartondan kendi bölmelerinizi yapabilir veya bir yumurta viyolünü bunun için kullanabilirsiniz. Böylece daima kontrolü elinizde tutarsınız.

Kutular, kaseler, sepetler: Tüm durumlar için düzenleyiciler

Düzenleyici ürünler arasında en klasik olanlar, sade kutulardır. Kapaklı veya kapaksız, ahşaptan, plastikten veya metalden olabilirler. Kutular çok çeşitlidir ve birçok rafta bulunur. Dekorasyon tarzınıza göre sepetleri de düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Bunlar son zamanlarda yeniden moda olmaya başlıyor ve evinize doğal bir çekicilik katıyor. Ve eğer çok daha bireysel bir tarz isterseniz çeşitli kaseleri saklama için kullanabilirsiniz. Hayal gücünün önünde sınır yok; Upcycling yapmayı deneyin ve kendi düzenleyicinizi yapın!

Bu düzenleyiciler tüm ofislere iyi gelir

Evdeki veya iş yerindeki ofis masasında derli toplu bir atmosferin olması çok önemlidir. Birkaç pratik düzenleyici ile tamamen işinize konsantre olabilirsiniz. Mesela bir kablo düzenleme kutusu, akıllı cihazlarınızın sayısız şarj kablosunun birbirine karışmasını önler. Havuzlar ve klasörler, günlük kağıt işlerini düzende tutmanıza yardımcı olur. Kısaca: Tchibo ile daima iyi yapılandırılmış bir ofisiniz olur ve kırtasiyeleriniz fazla aramaya gerek kalmadan elinizin altında kalır.
Her şeyi düzenli tutmayı sağlayan çeşitli beyaz kutular ve sepetler içeren açık bir dolap.

TCM mührü sayesinde düzenleme ürünlerinde zararlı madde bulunmama garantisi

Saklama sepetinden pantolon askısına kadar: Tchibo’da tüm düzenleme ürünleri TCM mührünü taşır. Bu üç harf "Tchibo Certified Merchandise" anlamındadır ve yüksek kalite iddiamızı garanti eder. Bu, tüm ürünlerimizin zararlı madde olmadan üretildiği anlamına gelir. Bunu daima bağımsız bir enstitü üzerinden denetletiriz. Özellikle plastik düzenleme yardımcılarında emin olabilirsiniz: Tchibo ürünleri zararsızdır ve hiçbir zararlı madde içermez.
Düzen sağlamak: Küçük bir kız yatağın üzerinde oturmuş, büyük düzenleme kutularına giysi yerleştiriyor.