Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Erkek ve kız çocuklar için cilt dostu bebek tulumları

Tulum bebekler için ilk ekipmanın içerisinde sayılır, çiçeği burnunda ebeveynler yeni doğan bebekleri için başlangıçta en az beş ila sekiz adet arası parçaya sahip olmalıdır. Bebeğinizi tulumun veya bebek giysilerinin altına tam oturan rahat iç çamaşırlarıyla donatın. Saf, cilt dostu organik pamuktan üretilen tulumlar rahat bir giyim hissi ve yüksek konfor sağlar. Böylece küçükler hayatlarına başlarken mükemmel bir donanıma sahip olur.

Her mevsim için uygun kesim: uzun ve kısa kollu tulumlar

Kız veya erkek çocuklar için bir bebek tulumu kısa veya uzun kollu olarak bulabilirsiniz. Uzun kollu tulum serin günler için idealdir; çünkü çocuğunuzu bir kazağın ve pantolonun altında sıcak tutar. Buna karışılık yazın kısa kollu tulumlar doğru modellerdir. Bu bebek tulumları bir tişörtün veya havadar bir montun altına hafif bir çamaşır olarak giyilebilir. Çok sıcak olduğunda bebeğinize sadece tulum da giydirebilirsiniz.

Kundak veya slip formunda mı? Bedenine göre karar verin!

İlk aylar için kundak modeli bir tulum idealdir: Slip tulumun aksine çocuğunuzu içerisine kundaklayabilirsiniz ve yan kısmındaki çıt çıt şeridi ile kapatabilirsiniz. Bu hem sizin hem de bebeğiniz için bir avantajdır, tulumu bebeğinizin başından geçirmeniz gerekmez. Alt değiştirmek de daha kolay ve basit hale gelir! Tchibo'da pratik kundak tulumları 62/68 bedene kadar bulabilirsiniz, sonrasında çocuğunuz için slip formundaki tulumlar sunulur.

Tasarımda çeşitlilik: yazılı, desenli ve tek renk bebek tulumları

Diğer çocuk kıyafetleri gibi Tchibo'da erkek ve kız çocukları için birçok farklı tasarımdaki bebek tulumlarını bulabilirsiniz. Eğlenceli sloganlar, sevimli motifler veya klasik çizgiler ile: Seçenek çok. Bu renkler için de geçerlidir. Açık, tek renk bir modele karar verdiğinizde, son derece yaratıcı bir tasarım için bebek tulumu kumaş boyalarıyla kendiniz boyayabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca doğum için de harika bir hediye fikridir!

Bebek tulumu için uygun bedeni böyle belirleyin

Bir bebek tulumu satın aldığınızda, doğru bedende olması seçici bir rol oynar. Bunu nasıl bulursunuz? Bunun için çocuğunuzun boy uzunluğundan yola çıkın, çünkü takım bedenlerimiz bebeğinizin vücut büyüklüğünü takip eder. Örneğin bebeğiniz 64 cm uzunluğundaysa 62/68 beden bir bebek tulumu doğru seçimdir. 76 cm'lik bir ölçü için uygun tulum bedeni 74/80'dir. Buradaki beden rehberimize bir gözatın.

Bebek tulumu nasıl doğru şekilde yıkanır?

Bebek tulumlarının çok sık çamaşır makinesine girmesine şaşırmamak gerekir: Mamasını ilk kaşığı ile kendi kendine yemeye çalıştığında, mama çoğu zaman ağızlarına değil de kıyafetlerine gider. Küçük bir bebek bezi kazası da çok hızlı gerçekleşebilir. Önerimiz: Bebek kıyafetlerini yıkarken yıkama etiketindeki bilgilere her zaman dikkat edin, koku maddeleri ve parfüm içermeyen deterjanları seçin.