Alez Çeşitleri

Yatak pedi; yatakların üzerine konulan çeşitli köpük veya jeller ile doldurulmuş altlıklardır. Kişisel ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre yatak konforunu optimize etmek için idealdir. Farklı dolgu malzemeleri uyku ortamı sağlar ve ideal bir sertlik derecesi sağlar. Kullanımı kolay ve mükemmel bir etkiye sahip olan yatak pedleri, çok kullanışlıdır. Tchibo'da nasıl satın alacağınıza ve doğru ürüne dair ipuçları bulabilirsiniz!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

İdeal yatak pedini bulun

Sizin için en uygun olan yatak pedi seçimi, büyük ölçüde kişisel gereksinimlerinize bağlıdır. Jel, viskoz ya da soğuk köpük - dolgusu kişisel ısı ve sertlik gereksinimlerine göre seçilmelidir. Yatağınızın mevcut durumundan memnun değilseniz yatağınız çok sertse veya tıbbi nedenlerden dolayı ayarlanabilir bir sırt desteğine ihtiyacınız varsa bir yatak pedi her zaman uygundur. Bu nedenle, satın almadan önce ihtiyaçlarınıza uygun ideal yatak pedini bulmak için hangi durumun geçerli olduğunu düşünmelisiniz. Tchibo, farklı köpükler ve yatak pedi modellerine genel bir bakış sunar.

Daha sert yataklar için soğuk köpük

Yatakta özellikle yumuşak bir şekilde uzanmak istemiyorsanız ama yine de uyumlu bir altlık istiyorsanız soğuk köpüklü yatak pedi idealdir. Hacim ağırlığı düşük veya yüksek olan, yani az veya fazla dolgu kütlesi olan yatak pedleri arasında seçim yapabilirsiniz. Düşük yoğunluk, denge ve esneklik arasında iyi bir denge sağlar. Aşırı kilonuz varsa yatak pedi daha dengeli olmalıdır yani daha yüksek bir yoğunluğa sahip olmalıdır. Soğuk köpük ayrıca ortalama ısı depolama kapasitesine sahiptir ve böylece dengeli bir iklim sağlar. Bu nedenle soğuğa karşı daha az duyarlıysanız soğuk köpüklü bir yatak pedi iyi bir seçimdir.

Visco ve jel: Uyarlanabilirlik

Visco köpük (visco), astronotların yüksek hızlarda elastik gövde desteğini garanti eden orijinal olarak NASA tarafından geliştirilmiş bir malzemedir. Visco, yatak sektöründe oldukça popülerdir çünkü yukarı kalktıktan sonra şeklini korurken yatak pedinin güçlü bir şekilde uyarlanabilmesini sağlar. Isıyı iyi depolayabildiği için kolayca serinliyorsanız malzeme mükemmeldir. Benzer bir gövde uyumuyla, visco'nun aksine ısıda yumuşamayan ve dolayısıyla daha fazla uyku türü için uygun olan jelden yapılmış yatak pedi kullanılabilir. İyi basınç noktası tahliyesi ve boyut stabilitesi, jel yatak pedini ideal bir ortopedik taban haline getirir.

Uyumlu minder-yatak pedi

Boyut açısından hemen hemen tüm yatak boyutları için köpük pedler mevcuttur. 140 cm x 200 cm boyutlarında veya 180 x 200 cm boyutundaki yatak pedleri oldukça yaygındır. İdeal boyutlar, elbette tamamen ek altlığın yerleştirileceği yatağa bağlıdır. Konu yatak pedi örtüsü ise bu örtünün çıkarılabilir ve yıkanabilir olduğundan emin olun; böylece daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca yatak pedini mindere sabitlemek için özel jersey veya pazen çarşafkullanmalısınız. Farklı renkler, ayrı bir yatak odası tasarımı da sağlar. Tchibo'da sipariş edilecek çeşitli yatak pedleri bulabilirsiniz!

Yatak pedi çarşafın altında

Yatak ve yatak pedi seçildi, yastıklar ve yorgan hazır: Şimdi geriye bir tek güzel bir çarşaf seçmesi kalıyor. Saf pamuklu veya asil ketenden yapılan perkal kumaş özellikle ciltte hoş bir his uyandırır. Kış mevsiminde yumuşak flanel tam oturur ve sıcak tutar, yaz aylarında ise soğuk pamuklu saten tercih edilen malzemedir. Her zevke ve her boyuttaki modele uygun renkler ve desenler Tchibo'da bulunabilir. Mutlu çiçekler, klasik karolar veya büyülü yıldızlar – size iyi bir gece ve güzel rüyalar dileriz!

TCM kalite vaadi

Tchibo ürünlerinde "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührünü bulabilirsiniz; bu Tchibo için özel bir üretim olduğunu vadeder. Her ürün için sıkı kalite kriterlerimizin ve ürün gereksinimlerimizin karşılandığını garanti ediyoruz, böylece yeni alışverişinizin keyfini hiçbir endişe duymadan çıkarabilirsiniz. Dayanıklılık, işlevsellik ve iyi işçilik, TCM vaadinin ve kritik üretici seçimlerimizle maksimum kalite vadeden Tchibo'nun geniş ürün yelpazesinin bir parçasıdır.