Otomatik Kol Saati

294,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Gövde tabanı mekanik saat mekanizmasını görmenizi sağlayan mineral camlı
  • Çizilmez mineral camlı
  • Gün, tarih, ve 24 saat göstergeli
  • Su geçirmezlik 3 bar

Otomatik Kol Saati

Sipariş Numarası 320942
Gövdesi paslanmaz çelikten üretilmiş otomatik kol saati, profilli kuronludur. Saat camı çizilmez mineral camdır. Saat su sıçramalarına karşı korumalıdır.

Renk:

Kadran siyah
Kayış siyah

Malzeme:

Gövde paslanmaz çelik
Gövde tabanı cam
Mineral cam
Deri kayış paslanmaz çelik tokalı

Ölçüler:

Gövde çapı yaklaşık 42 mm
Toplam uzunluk yaklaşık 23 cm
Kayış genişliği yaklaşık 22 mm

Aksesuar:

Kullanma kılavuzu dahil

Daha fazla ürün bilgisi indirin

Otomatik saat küçük bir pil ile çalışan ve taktığınız süre içinde otomatik olarak kurulan mekanik bir kol saatidir. Bunun için kol hareketleri, bir yayı küçük hareketlerle geren bir rotora sahiptir. Geçiş rezervi saatin takılmadığı zaman da bir kaç saat çalışmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak düzenli aralıklarla el ile kurulmasnı öneriririz.
Kaliteli gerçek deri; her ürüne özel bir karakter kazandırır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 2 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Ürün numarası:

320942

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.