Klasik Radyo

117,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • 3,5-mm’lik jak üzerinden MP3 çalar için AUX bağlantılı
  • Mavi ışıklı analog frekans göstergeli
  • Krom kaplama düğmeli

Klasik Radyo

Sipariş Numarası 309360
Bu radyo dinleyicisinde hem radyo dinlerken yüksek alış ve ses kalitesi sunar, hem de 3,5-mm’lik jak üzerinden örneğin MP3 çalarınızı bağlamanızı sağlar. 4 Watt’lık hoparlör sayesinde güçlü ses verir.

Klasik tasarım

Zarif krom kaplamalı klasik radyo analog, mavi ışıklı frekans göstergelidir. Teleskopik anten optimum alış için döner ve baskılı düğmelidir. Ağ kablosu üzerinden elektrik alır.

Renk:

Beyaz
Düğme krom kaplama

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 26x16 13,5 cm
Kablo uzunluğu yaklaşık 1,5 m

Elektrik gücü:

Geniş bant hoparlörü 4 Watt

Aksesuar:

3,5-mm’lik jak kablolu

Daha fazla ürün bilgisi indirin

TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Ürün numarası:

309360

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.