Wiener Melange 250g Öğütülmüş Kahve - French Press Ayarında

40,00TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Yumuşak İçimli & Hafif
  • 250g Taze çekilmiş filtre kahve
  • Vakumlu pakette

Wiener Melange 250g Öğütülmüş Kahve - French Press Ayarında

Sipariş Numarası 519983
Wiener Melange 250g Öğütülmüş Kahve - French Press Ayarında
Wiener Melange veya kısaca Melange, Avusturya'daki en ünlü kahve spesiyalitelerinden biridir. Eşit miktarda kahve ve sıcak sütten yapılan bir içecektir. Genellikle süt köpüğü de eklenir, böylece Wiener Melange kapuçinoya benzer bir kahve spesiyalitesi olur.
Viyana melanjı genellikle büyük bir bardakta veya fincanda şeker veya bal ile servis edilir. Kahve içeceğinin adı, karıştırmak gibi bir şey anlamına gelen Fransızca "melanger" kelimesinden gelir.

Ürün numarası:

519983

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.