Schließen

TV Sehpası

849,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Modern Yaşam serimizden bir parça
  • 3 açık bölmeli
  • 1 geniş çekmece, 2 pozisyonda yerleştirilebilir
  • Arka duvarı kapaklı 3 adet kablo girişi deliği
  • İstenilen şekilde genişletilebilir - birden fazla TV sehpası örn. üst üste ya da yan yaba yerleştirilebilir

TV Sehpası

Sipariş Numarası 372807
Dikkat çeken bir TV sehpası
Yeni Modern Yaşam Serimizdeki bu TV sehpası ile düz ekran televizyon da sonunda hakettiği yere sahip olur. Son derece dikkat çeken tasarım vurgusu, kesinlikle yan kısımlardaki iki açık bölmesidir, bu sayede mobilya eşsiz bir görünüme sahip olur.

Blu-Ray, Konsol ve diğerleri için alan
TV sehpası tabii ki film koleksiyonu için de kullanılabilen sinema sistemi için, toplamda üç açık bölmeye sahiptir. Arka duvarındaki üç adet kablo girişi deliği bir kapağa sahiptir: ihtiyaç olmadığı zaman, görmek zorunda kalmazsınız. "Parmak izi bırakmayan alüminyum" tutacaklı geniş çekmece büyük bölme ile değişimli olarak üst sağa ya da alt sola yerleştirilebilir. Şarj kabloları, uzaktan kumandalar ve açıkta kalmasını istemediğiniz diğer şeyler için mükemmeldir.

Tipik „Made in Germany“
TV sehpası her çeşit sinema sistemi için ideal bir seçimdir - gelecek nesiller için de öyledir; çünkü kaliteli, darbeye dayanıklı plastik kenarları ile birçok yüksek teknoloji benzerlerinden kesinlikle daha uzun ömürlüdür. Daha fazla teknoloji barındırmak istiyorsanız: TV sehpası istenilen şekilde yan yana ya da üst üste genişletilebilir.

Renk

Gövde beyaz mat
Tutacak gümüş rengi
Ayak siyah mat

Malzeme

Gövde melamin reçine kaplama ahşap panel
Tutacak alüminyum, eloksallı
Ayaklar plastik

Ölçüler

G x Y x D yaklaşık 120 x 44 x 45 cm

İçerik/Aksesuar

Duvar sabitlemesi, montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Taşıma Kuvveti

Maks. 85 kg, bölmelerin her biri maks. 10 kg

Teknik Detaylar

Çekmece kutuları isteğe göre yukarı ya da aşağı monte edilebilir
Birden fazla TV sehpası örn. üst üste ya da yan yaba yerleştirilebilir
Bağlantı bir menteşe ile gerçekleştirilir
Yüksekliği ayarlanabilen kızak

Diğer Uyarılar

Ürün 1 paket halinde demonte olarak teslim edilecektir
Müşteri hizmetleri dahildir

Ürün numarası:

372807

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.