Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

129,95TL -% 23
99,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • İyon teknolojili: Statik yüklenmeyi azaltır ve saça parlaklık kazandırır
  • Şekillendirici parçası ve difüzör sayesinde saçınıza dolgunluk kazandırır

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

Sipariş Numarası 317527
Bu 3 ısı kademeli, 2 farklı hava üfleme ayarlı, 1 soğuk hava ayarlı saç kurutma makinesi saçınıza zarar vermeden kurutur ve iyon teknolojisi sayesinde bir artı daha sunar: İyon teknolojili fön statik yüklenmeyi azaltır ve saça parlaklık kazandırır.

Şekillendirici parça ve difüzör dahil

Şekillendirici parçası ve difüzör sayesinde saçınıza dolgunluk kazandırır. Çıkarılabilir saç ızgarası temizlemeyi kolaylaştırır, saç kurutma makinesinden kablosu kırılmaz kabloludur ve askı deliklidir.

Renk:

Siyah-gümüş rengi

Ölçüler:

G x Y x D başlıksız yaklaşık 23x28x9 cm
Kablo uzunluğu 200 cm


Elektrik gücü:

2.000 Watt

Daha fazla ürün bilgisi indirin

TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.

Ürün numarası:

317527

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.