Porselen Kahve Demleyici

369,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • Paslanmaz kalıcı filtre ile yüksek kaliteli porselen sürahi
  • İnfüzyon yöntemi ile kolay hazırlık
  • Filtre kağıdı gerekmez
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Porselen Kahve Demleyici

Sipariş Numarası 609180

İnfüzyon yöntemi ile esnek hazırlık

Taze, özenle demlenmiş kahve bilenler için en büyük lezzetlerden biridir. Kalıcı filtreli porselen sürahi ile kahve hazırlama hiç olmadığı kadar kolay ve esnektir. Kahve filtresi, kahvenin tam bir tadı için sadece en iyi parçacıkların geçmesine izin verir.

Paslanmaz çelikten kalıcı filtre

Cezve yüksek kaliteli porselenden ve paslanmaz paslanmaz çelikten yapılmış kalıcı filtreden yapılmıştır, böylece tüm parçalar bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilir.

Barista ipucu:

Ayrıca yaz aylarında "Soğuk Demleme" yi deneyin: filtreye öğütülmüş kahve ekleyin, üzerine soğuk su dökün, karıştırın ve buzdolabında yaklaşık 8-12 saat bekletin - buz soğukluğunun tadını çıkarın!

Renk:

Sürahi beyaz
Kalıcı filtre gümüş renkli

Malzeme:

Paslanmaz çelik ve porselen

Dolum miktarı:

yaklaşık 800 ml

Boyutlar:

Yükseklik: yaklaşık 15 cm
Çap: yaklaşık 12 cm

Kullanım talimatları:

1. Kalıcı filtreyi porselen kabına yerleştirin.
2. Filtreye fincan başına 7-9 g öğütülmüş kahve koyun. Sadece orta ila iri öğütülmüş kahve tozu kullanın. 1 (ince) ila 10 (kaba) arası bir ölçekte 6-8 öğütmenizi öneririz.
3. Kalıcı filtreye sıcak su dökün.
4. Kahveyi 3-4 dakika demleyin.
5. Aromaları en uygun şekilde dağıtmak için, bitmiş kahveyi dökmeden önce kısa bir süre karıştırın.

Not:

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Ürün numarası:

609180

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.