Parmak Arası Terlik

159,95TL -% 18
129,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Sauna, yüzme veya plaj için ideal
  • Plastik taban, giymeyi kolaylaştırır
  • üniseks

Parmak Arası Terlik

Sipariş Numarası 394220
İster saunada, ister yüzme havuzunda, ister kendi banyonuzda, ister otel banyonuzda - klasik terlikler ile hijyen açısından doğru taraftasınız ve ıslak zeminlerde her zaman güvenli bir adım atıyorsunuz. Bu parmak arası terlikler ayağa iyi oturur - ve plastik tabanları sayesinde yürürken özellikle hafiftirler.

Renk

Gümüş renkli kayışlı koyu gri

Malzeme

Üst malzeme %100 poliüretan
%100 polietilen dış taban
İç malzeme poliüretan ve polietilen
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394220

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.