Schließen

Örgü Bere

69,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile

Örgü Bere

Sipariş Numarası 601009
  • Suni kürkten çıkarılabilen ponpon – düğmeyle sabitlenebilir
  • İç kısmı yumuşak, sıcak tutan polarlı – sonbahar ve kış için ideal eşlikçi
  • Dış kısmı dekoratif Norveç işleme motifli
  • Efektli metalleştirilmiş iplik ile modaya uygun kadın beresi
  • Standart beden

Renk

Çok renkli Norveç desenli ve bakır rengi, metalleştirilmiş iplikli kırçıllı gri

Malzeme

%93 poliakrilik, %5 polyester, %2 metalleştirilmiş polyester
Suni kürk %70 poliakrilik, %18 modakrilik, %12 polyester
Polar iç astar %100 polyester (mikrofiber)

Ölçüler

Yaklaşık 23 x 21 cm

Diğer Uyarılar

Koleksiyonda uyumlu örgü yuvarlak şal da mevcuttur
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Yıkama
Maksimum 30°C'de narin yıkama
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız

Diğer yıkama talimatları:

Yıkamadan önce ponponları çıkarınız
Sererek kurutunuz
Kürk aksesuarlarına sahip yumuşacık modamız DOĞA DOSTU, çünkü bunun için herhangi bir hayvan acı çekmemiştir. Gerçek kürk yerine, doğalaçok benzeyen, ancak bakımı daha kolay olan, yumuşak veson derece kaliteli suni kürkler kullanıyoruz.

Suni kürk içeren tekstillerimize karar verirseniz, hayvanları korumaya destek verirsiniz. Çünkü Tchibo, VIER PFOTEN gibi uluslararası çevre ve hayvan koruma derneklerinin bir girişimi olan FUR FREE RETAILER PROGRAM üyesidir. Gerçek kürklerden tamamıyla vazgeçmeyi taahhüt ettik.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

601009

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.