Schließen

Organik Pamuklu Kısa Paçalı Pijama Takımı

159,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yumuşak pamuk modal karşımı kumaş
  • Zarif dantelli V yaka
  • Alt kısım düz kısa paçalı ve elastik bel bantlı
  • Organik pamuklu
  • Elastanlı: formunu korur, mükemmel oturur, çok rahattır

Organik Pamuklu Kısa Paçalı Pijama Takımı

Sipariş Numarası 390436
Sabahları yeni güne aktif bir başlangıç yapanlar, öncesinde muhtemelen iyi bir geceye ve dinlendirici bir uykuya sahip olmuştur. Bunun için en iyi koşulları içerisinde kendinizi iyi hissedeceğiniz bir pijama sağlar. Tıpkı bu pijama takımı gibi...

Yüksek giyim konforu
Sürdürülebilir tarımdan gelen dengeli bir organik pamuk ve yumuşak modal karışımı ile kadın pijama takımı uyurken ciltte son derece rahat bir his bırakırken, elastan içeriği formunu korumasını, mükemmel şekilde oturmasını ve ilave giyim konforu sağlar. Üst kısmının V yakası zarif dantellerle süslenmiştir, kısa paçalı alt kısmı düz kesimlidir ve rahat, elastik bir bel bandına sahiptir.

Renk

Lacivert

Malzeme

%48 pamuklu (organik tarımdan), %47 Modal (TENCEL™), %5 elastan (LYCRA®)
Dantel %88 poliamit, %12 elastan (LYCRA®)

Ölçüler

Üst kısmın toplam uzunluğu yaklaşık 64 cm
Alt kısmın iç bacak uzunluğu yaklaşık 52 cm (M 40/42)
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Ütüleme
En fazla 110°C'de ütüleyin
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Birçok tekstil ürünümüzün kaynağı ormandadır. Viskoz, modal veya Lyocell lifleri yenilenebilir ahşap hammaddesinden elde edilir. Selüloz liflerimiz için kullanılan ağaçların sorumlu ormancılıktan elde edildiğinden emin olmak için LENZINGTM şirketi ile çalışırız. TENCEL™ için sadece sertifikalı sürdürülebilir ormanlardan gelen selüloz kullanılır. Bunun dışında lif üretimi kimyasallar, su ve enerji gibi gerekli yardımcı malzemelerden tasarruf edilen ve bunların yeniden kullanıldığı kapalı bir döngüde gerçekleşir. Tchibo için satın alınan selüloz liflerinin %78'i bugün bile sürdürülebilir kaynaklardan toplanır. Bu, Tchibo'yu dünya çapındaki en büyük beşinci sürdürülebilir selüloz lifleri tedarikçisi yapar.
Bu yeterli mi? Hayır, doğal kaynaklarımızı korumak için, kıyafetler daha uzun süre giyilmek zorundadır. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesine ve uzun ömürlü olmasına da dikkat ederiz. Daha fazla bilgi için: tchibo.de/Nachhaltigkeit
mar328
LYCRA® is a trademark of The LYCRA Company.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

390436

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.