Organik Pamuklu Çift Taraflı Bere

49,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Yumuşacık Single Jersey kumaş
  • 1 bere – 2 görünüm
  • Organik pamuklu
  • Elastanlı: formunu korur, mükemmel oturur, çok rahattır
  • Bere formunda

Organik Pamuklu Çift Taraflı Bere

Sipariş Numarası 376799
Her hava durumu için cool görünümler
Biraz rüzgar kimseyi temiz havada oyun oynamaktan alıkoyamaz – ve bu çift taraflı cool bere ile asla öyle değildir: Yumuşacık Single Jersey kumaşı ile başa rahat bir şekilde oturur ve tamamen keyfinize göre tek renk veya çizgili yüzeyi dışarıda olacak şekilde giyilebilir. Bere formundaki şapka yüksek oranda organik pamuktan üretilmiştir. Elastan sayesinde formunu korur, mükemmel şekilde oturur ve ilave giyim konforu sunar.

Renk

Bordo-pembe

Malzeme

%95 pamuklu (organik tarımdan), %5 elastan

Ölçüler

49–52 cm ve 53–56 cm arası baş çevresi için
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
Maximum 150°C'de ütülenmelidir
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz
sym437
Made with Organically Grown Cotton Zertifiziert durch CU 809415 Certified by CU 809 415
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

376799

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.