Leke Çıkarıcı Sünger

54,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Neredeyse her çeşit lekeyi halılardan, mobilya döşemelerinden, otomobil koltuklarından vb. temizler
  • Hassas temizlik: Dokumalar solmaz ve renk değiştirmez
  • Süngeri temizlemek için bir miktar saf, sıcak suyla ıslatın – kimyasal temizleyici kullanmadan
  • Lekeli bölgeye diyagonel ve dairesel hareketlerle biraz bastırarak sürtün
  • 2 adet

Leke Çıkarıcı Sünger

Sipariş Numarası 394196
Leke kayboldu!
Çarptık, devirdik, yanına döktük – Lekeler görebileceğinizden daha hızlı şekilde oluşur. Ancak bu leke çıkarıcı sünger ile can sıkıcı kirlerle hızlıca savaşabilirsiniz.

Kolay kullanım
Sadece berrak, sıcak suyla ıslatın ve kimyasal temizleyici kullanmadan diyagonel ve dairel hareketlerle biraz bastırarak lekeli yüzeyin üzerine sürtün. Hassas şekilde temizleyerek dokumalar solmaz ve renk vermez. Böylece her çeşit leke halılardan, mobilya döşemelerinden, araba koltuklarından ve diğer yerlerden çıkarılabilir.

Renk

Sarı

Malzeme

%100 polyester
İç kısmı %100 poliüretan

Ölçüler

G x Y x D her biri yaklaşık 8 x 7 x 7,5 cm
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

394196

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.