LED Filament Işıkları

699,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo

LED Filament Işıkları

Sipariş Numarası 624304
  • Ampul optiklerinde kalıcı olarak entegre edilmiş 12 LED ile
  • Dış mekan kullanımına uygun peri ışıkları
  • Zamanlayıcı fonksiyonu: 6 saat sonra otomatik kapanma, 18 saat sonra tekrar açma
  • Asma halkası dahil toplam uzunluk yaklaşık 6 m

Renk

Aydınlatıcı şeffaf
Kablo siyahı

Malzeme

Plastik

Boyutlar

Uzunluk yaklaşık 6 m
Armatür mesafesi yaklaşık 50 cm
Besleme hattının uzunluğu yaklaşık 5 m
Asma halkası yaklaşık 50 cm
Ampul Ø yaklaşık 10 cm, yükseklik yaklaşık 6 cm

İçerik / Aksesuarlar

Adaptör dahil, 36 ay garanti ve kullanım kılavuzu
Yenilikçi LED filaman lamba teknolojisiyle donatılan LED lambalar, klasik ampul görünümünü uzun ömürlü LED teknolojisinin avantajları ile birleştirir. Eşit ölçüde, tamamen parlayan, rahatlatıcı sıcak beyaz bir ışık yayar ve geleneksel ampullere göre sarsıntılara daha az duyarlıdırlar. Özellikle enerji tüketimi açısından A+ ve A++ enerji verimliliği sınıflarına yönelik gereksinimleri karşılar.
Garanti
Garanti
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg bu ürün için satın alma tarihinden itibaren 3 yıl boyunca garanti verir. Garanti süresi içinde, bütün malzeme veya üretim kusurlarını ücretsiz olarak onarırız. Garantinin verilmesinin ön koşulu, Tchibo‘dan veya yetkili bir Tchibo distribütöründen bir satın alma belgesinin sunulmasıdır. Bu garanti, AB, İsviçre ve Türkiye dahilinde geçerlidir. Garanti, yanlış kullanımdan veya aşınma parçalarının/tüketim malzemelerinin yıpranmasından kaynaklanan hasarları kapsamaz. Yasal garanti hakları bu garantiyle sınırlı değildir. Diğer şartlar kullanım talimatlarında bulunmaktadır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

624304

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.