Küpe Seti

89,95TL -% 11
79,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Swarovski® kristalleri ile dekore edilmiştir
  • 22 karat altın kaplama

Küpe Seti

Sipariş Numarası 398984
Bu kulak küpesi seti, her kıyafet için mükemmel ve zevkli bir aksesuardır. Swarovski® kristalleri ile süslenmiş bir çift güzelce parıldarken diğeri her görünümü ışıltılı bir zarafetle tamamlıyor. 22 karat altın kaplama, her iki mücevher de haklı olarak parlayan bir göz alıcıdır.

Renk

Altın renkler

Malzeme

1x sarı altın kaplama pirinç, titanyum pim
1x sarı altın kaplama pirinç, titanyum pim, Swarovski® kristali

Boyutlar

1x Ø yakl. 10,5 mm
1x Ø yakl. 6,5 mm, Ø taş yakl. 5 mm
Her biri yakl. 10 mm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

398984

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.