Küçük Lavabo Altı Dolabı

599,95TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • İskandinav banyo mobilyası koleksiyonumuzdan bir parça
  • Önünde net, kuzeyli tasarım
  • Kulplar ve alt iskelet masif meşe ağacından
  • Almanya'da üretilmiştir.

Küçük Lavabo Altı Dolabı

Sipariş Numarası 384078
Lavabonun altında klasik ve şık bir alan: Bu lavabo altı dolabı, İskandinav banyo mobilyası koleksiyonumuzdan şık bir parçadır ve gider ayarı ile yaygın her lavaboya uyar. Kapağının altında banyoda geniş bir saklama alanı sunar.

Kaliteli banyo mobilyası
Uzun ömürlü banyo mobilyası Alman malıdır ve darbe ve yıpranmaya karşı dayanıklı plastikten üretilmiştir. Kapağının menteşeleri kolayca monte edilebilir, stoperleri ile sessizce kapanabilir ve altındaki koruyucular sayesinde dolap hassas zeminlerde de güvenle kullanılabilir. Alt iskeleti ve kulpları masif meşe ağacındandır.

Renk

Gövde ve ön taraf beyaz
Alt iskeleti ve kulpları doğal meşe rengi

Malzeme

Gövde ve ön kısım melamin kaplamalı ahşap plaka
Alt iskelet ve kulplar masif meşe ağacı, yağlanmış

Ölçüler

En x Boy x Der. yak. 40 x 66 x 30 cm
En x Boy x Der. için yak. 36,5 x 50 x 26 cm
Gider deliği yak. 19,5 x 11 cm

İçerik/Aksesuar

Zemin koruyucu, montaj malzemesi ve kılavuzu dahil

Taşıma Kuvveti

Üst plaka maks. 8 kg
Raf maks. 6 kg
Alt zemin maks. 10 kg

Diğer Uyarılar

Ürün demonte halde teslim edilir
Teslimat 1 parça halinde
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

384078

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.