Katlanabilir Su Bidonu

74,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile

Katlanabilir Su Bidonu

Sipariş Numarası 608681
  • Kolay taşınabilir ve yer kaplamadan saklanabilir
  • Taşıma saplı ve musluklu dayanıklı, hafif plastik bidon
  • İçme suyu konulabilir
  • Kapasitesi maks. 10 l
  • Su kabı – örn. kamp gezileri için ideal

Renk

Bidon şeffaf
Kapak mavi

Malzeme

%100 polietilen

Ölçüler

G x Y x D yakl. 27 x 28 x 24 cm
Katlı halde yükseklik yakl. 7,5 cm

Ağırlık

Yakl. 200 g

Dolum kapasitesi

Kapasitesi yakl. 10 l

Kullanım Uyarıları

Boş bidon vida kapaklı deliği ile alttan (temiz bir alt zemin üzerinde) kurutulmalıdır ve bir sonraki kullanımdan önce temiz içme suyu ile hızlıca durulayın. Kireç oluşumunda beyaz sirke ile dikkatlice temizlenmesi ve son olarak bidonun içinin yeniden tat ve koku içermemesi için su bidonunun birkaç defa yıkanması önerilir.

Uyarılar

Sudan başka sıvılar için kullanmayın. Kullanımdan sonra içindeki suyun akmasına izin verin. Alt yüzdeki hortum sadece kuruturken asmak içindir ve dolu haldeki ağırlığı taşıyamaz.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

608681

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.