Kasa İçin Soğutucu , 4 Adet

74,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Su ile doldurun, dondurun ve içecekleri soğutun
  • 0,5 l kasa bira veya alkolsüz içecekler için mükemmel
  • Dışarıda veya hareket halindeyken kullanım için ideal
  • Kapalı elemanlar - damlatmayın veya sızdırmayın
  • Yerden tasarruf sağlar - istiflenebilir
  • Kasa dahil değildir.

Kasa İçin Soğutucu , 4 Adet

Sipariş Numarası 371226
Bu dört adet soğutucuyla, bir sonraki buzdolabının partiden uzakta olması o kadar da kötü değil. 0,5 litrelik şişeli kasalar için mükemmeldir, dış mekanlarda kullanım için idealdir ve şişelerdeki soğutulmuş sıvının aşağıya doğru düşmesi efektini kullanır. Ortaya çıkan sirkülasyon, tüm şişenin kademeli olarak soğumasını sağlar - içecek rahat bir içme sıcaklığına ulaşana kadar.

Yeniden kullanılabilir ve verimli

Soğuk paketler tekrar tekrar su ile doldurulabilir, dondurulabilir ve kullanımdan sonra tekrar kullanılabilir. Damlama yapmazlar, sızıntı yapmazlar ve yerden tasarruf etmek için istiflenebilirler. Buna ek olarak, soğutma elemanları özellikle kolay ve verimli kullanım sağlar: ilk şişeleri ortadan kaldırarak ve dış şişelerden birini boş alana yerleştirerek, dört adet optimum soğutma sağlar.

Renk

Konteyner beyaz
Kapak açık mavi

Malzeme

Konteyner polipropilen (PP)
Kapak polipropilen (PP), termoplastik elastomerler (TPR)

Boyutlar

G x Y x D yakl. 24,5 x 11,5 x 7,5 cm

Ağırlık

Yaklaşık. 130 gr

Kullanım için talimatlar

Bir şişeyi çıkarırken, önce iç şişelerden başlayın ve dış şişeleri içeri doğru hareket ettirin.
–30 °C ile +70 °C arası sıcaklığa dayanıklı

Depolama talimatları

Doğrudan güneş ışığından koruyun

Diğer notlar

işlev:
Sürekli sirkülasyon nedeniyle soğutulmuş şişe içeriği aşağı doğru düşer. Bu saf fizik dışında yapılır. Bu, şişenin tüm içeriğini yavaş yavaş soğutur.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

371226

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.