Kaffee Entkoffeiniert

11,95TL
TL/100g 17,07
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Kafeinsiz, yumusak aromalı filtre kahve

Kaffee Entkoffeiniert

Sipariş Numarası 464523
Şimdi geliştirilmiş tarifiyle! Özel hafiflikte aromatik lezzet anlarının tadına varın ve kendinizi kafeinsiz kahve keyfi ile şımartın. Caffè entkoffeiniert şimdi daha da cazip. Yenilenmiş tarifiyle vazgeçilmez bir lezzet sunuyor. %100 doğal hafiflikte Tchibo Arabica kahve çekirdeklerinin kafeini özenle alınır ve çekirdekler Tchibo'nun özel kavurma yöntemi ile itinayla kavrulup size sunuluyor. Her bir kapsül, bir fincan leziz Caffé entkoffeiniert için gereken ölçüde ince öğütülmüş kahve içerir. Kapsül, Tchibo Cafissimo cihazına kolayca takılır. Yapmanız gereken sadece seçim tuşuna dokunmak ve işte kahveniz hazır. Bu muhteşem aromayı muhafaza eden kapsüller sayesinde, her fincanda kaliteli kahve içmenin hazzını yaşayabilirsiniz. Diğer sistemlerde, taze öğütülmüş kahvenin içeriğindeki, 1000'in üzerinde aroma bileşeni çok hızlı biçimde etkisini kaybederken, Tchibo'nun hava geçirmez kapsülleri bu eşsiz aromayı korur ve kahveyi hazırladığınız ana kadar saklar.
  • Her bir paket 7g'dan oluşan 10 Kapsül içerir.
  • Tek bir posiyonuyla kullanıma hazırdır, böylece hızlı bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz.
  • Hava geçirmez kilidi sayesinde her zaman taze aromasıyla kahve keyfinize keyif katar.
  • Caffè Crema Vollmundig kapsülün mükemmel demleme basıncı için Cafissimonuzun sarı tuşuna basınız.
Size mükemmel kalite ve daha iyi bir kahve keyfi sunmak için uygulanan tüm işlemlere en iyi kahve çekirdeklerinin seçilmesinden bu çekirdeklerin özenle taşınmasına, kalitemize uygun kavurma işlemlerine ve ambalaj aşamasına kadar başından itibaren büyük bir özen gösteriyoruz.
Aldığınız her Cafissimo kahvesi kaliteyi garanti ederken, ekolojik ve sosyal sorumlulukların yerine getirilmesini de sağlar. Tüm Cafissimo ürünleri sürdürülebilirlik koşullarına uygun üretim yapan Rainforest ya da UTZ sertifikalarına sahip çiftliklerden gelmektedir. Cafissimo'nun lezzet garantisi verdiği kapsül kahvelerin %100 sürdürülebilir kaynaklardan elde edildiğine güvenebilirsiniz.

Ürün numarası:

464523

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.