Hayvan Yemi Bölmeli Soğuk Tutan Çanta

479,95TL -% 27
349,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo
  • 2'si 1 arada: kase istasyonu ve soğuk tutan çanta
  • Hareket halindeyken ideal
  • Paslanmaz çelik mama kabı dahil
  • Yiyecek ve su ideal olarak soğuk tutulur.

Hayvan Yemi Bölmeli Soğuk Tutan Çanta

Sipariş Numarası 389434
Bu havalı çantayla, dört ayaklı arkadaşınızın daha uzun turlarda veya yürüyüşlerde ihtiyaç duyduğu her şeye sahipsiniz - ve bu, yolda uzun bir süre kaldıktan sonra bile hala hoş bir sıcaklıkta. Paslanmaz çelik mama kasesinin güvenli bir şekilde istiflenebileceği soğuk tutan çantaya bir kase istasyonu entegre edilmiştir.

Diğer Özellikler

Su ve yem soğuk tutulabilir ve altında saklanabilir ve ayrıca küçük eşyaları ayrı ayrı saklamak için iki fermuarlı ve iki ek cep gibi çeşitli cepler vardır. Uzunluğu ayarlanabilir omuz askısı her şeyi tamamlar ve hanımın veya ustanın her zaman iki elini de serbest bırakmasını sağlar.

Renk

Mavi ve beyaz çanta
Paslanmaz çelik renkli hazne

Malzeme

Soğuk kutu, kapak, omuz askısı ve% 100 polipropilen kulplar
Kumaş kaplama% 100 polyester
Astar polietilen-vinil asetat film
Paslanmaz çelik besleme haznesi

Boyutlar

G x Y x D çanta yakl. 39 x 34 x 26 cm
Kase Ø yakl. 20 cm, yükseklik yakl. 9 santimetre
Kase dolgusu yakl. 37,5 x 25,5 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

389434

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.