Erkek slipleri: Tam oturma, yüksek kullanım rahatlığı

Pek çok erkek ciltte pek hissedilmeyen iç çamaşırları ister. Gerçekleşebilecek bir istek: Klasik erkek slipleri vücuda mükemmel uyum sağlar ve pamuk, elastan ve mikrofiber gibi cilt dostu esnek malzemelerden üretilir. Paçasız kesimleri sayesinde dar kot pantolonların içine de rahatlıkla giyilebilir. Üniversal slipler hakkında daha fazla bilgi edinin ve online mağazada yeni favori iç çamaşırlarınızı rahatça sipariş edin.
4 Adet Slip Boxer
649,00TL
 
Seçenekler:
 
4 Adet Slip Boxer
819,00TL
 
Seçenekler:
 
-15 %
2 Adet Slip Boxer, Mavi ve Zeytin Yeşili
319,00TL
269,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Slip Boxer
419,00TL
 
Seçenekler:
 
4 Adet Slip Boxer
819,00TL
 
Seçenekler:
 
Rahat erkek külotu - her gün için ideal
2 Adet Slip Külot, Çizgili
Rahat erkek külotu - her gün için ideal
269,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Slip Boxer
419,00TL
 
Seçenekler:
 
-21 %
2 Adet Slip Boxer
379,00TL
299,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Slip Boxer
419,00TL
 
Seçenekler:
 
5 Adet Slip Boxer
819,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Slip Boxer
2 Adet Slip Boxer
359,00TL
359,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Adet Slip Boxer
2 Adet Slip Boxer
359,00TL
359,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Adet Organik Pamuklu Slip Boxer, Kareli
359,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Modal Slip Boxer
419,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Organik Pamuklu Slip Boxer
419,00TL
 
Seçenekler:
 

Erkek sliplerinin özelliği budur

Boxer şortların aksine erkek sliplerinin paçaları yoktur ve her zaman vücuda tam oturacak bir kesime sahiptirler. Dar kalıbı nedeniyle ne kasıkta ne de yanlarda katlanmazlar ve dar pantolonların içinde bile fark edilmezler. Bu özelliği, onları her tür erkek modası için üniversal günlük yoldaş yapar. Rahat erkek slipler iyi bir kullanım için iki katmandan üretilir: Bu katmanlar, bisiklete binme gibi etkinlikler için rahat olan çok sayıda destek ve dolgu sundukları anlamına gelir.
Çamaşır ipinde asılı çeşitli erkek slipleri.

Mevcut olan erkek slip türleri

Kalıp söz konusu olduğunda, biraz daha yüksek kesimli ve derin oturan kesimler arasından seçim yapabilirsiniz. Paçaları buna göre daha dar veya geniş bir şekilde boyutlandırılmıştır. Bu erkek iç çamaşırı bel bandında ya bir elastik bağ ile ya da geniş, yassı bir elastik bantla kapanır. Hangi modele karar vereceğiniz bir zevk meselesidir. Kısa paçalar istiyorsanız hipsters veya slip boxer olarak da bilinen erkek pantolonlarını öneririz. Erkek spor iç çamaşırı olarak slipler, uyluğun üzerine iyice uzanan ve böylece kasları ısıtan ve destekleyen uzun paçalar ile de mevcuttur.
Slip giymiş genç, sportif bir erkek, kollarını uzatarak kumsalda güneşin tadını çıkarıyor.

Slipler nasıl tam oturur?

Erkek slipleri satın alırken doğru beden seçimi, geniş kesimli iç çamaşırlarından çok daha da önemlidir. Çünkü tam oturan kalıbı, sunduğu avantajlarını ancak hiçbir şey sıkışmadığında ortaya çıkarır. Bu nedenle, vücut ölçülerinize tam olarak hangi bedenin uygun olduğunu görmek için erkek sliplerinin beden tablosuna bakın. Erkekler için ölçü kalıbı kılavuzumuz S, M, L, XL veya XXL sliplerinden hangisine ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu uluslararası ölçüler, erkek slipler için Avrupa bedenleri olan 4 ila 8 arasındaki bedenlere denk gelir.

Pamuklu erkek sliplerin mikrofiber sliplerden farkı nedir?

Satın alma kararınızdaki ikinci önemli soru malzeme ile ilgilidir. Doğal malzemeleri tercih ediyorsanız ideal olarak organik kalitede pamuklu erkek slipleri seçebilirsiniz. Yaklaşık yüzde 5'lik düşük elastan içeriği, tam oturmasını ve slip şeklinin korunmasını sağlar. Mikrofiberden üretilen erkek slipleri aktif erkekler ve spor esnasında kullanım için doğru seçimdir. Sentetik elyaftan üretilen malzeme çabuk kurur, kolay serinletme etkisine ve koku azaltıcı özelliklere sahiptir. Fonksiyonel iç çamaşırı genellikle bu malzemeden üretilir. Modal karışım kalitesinde, sentetik bir elyaf karışımındaki slipler özellikle yumuşak ve rahattır.

Aynı anda hem rahatlık hem şık görünüm

Tasarım yelpazesi; sade beyaz, gri veya siyah erkek sliplerinden ince çizgili, kareli veya noktalı modellere kadar uzanır - her zevke uygun bir şeyler vardır. Dikişsiz işleme gibi küçük özellikler, yüksek bir rahatlık sağlar. Dikişsiz slipler, potansiyel sürtünme noktaları olmaması sayesinde özellikle spor veya fiziksel aktiviteler için avantajlıdır. Üst ucunda, pürüzlü bir iç kısmı olan yumuşak bir bel bandı var.
Siyah renkli slip giymiş genç bir erkek yatakta uzanıyor ve telefonla konuşuyor.

Tchibo'da düşük fiyata kalite vardır

Tchibo'dan erkek sliplerini uygun fiyata, rahatlıkla ve mükemmel kalitede sipariş edebilirsiniz. Bunun için "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührümüzü kullanıyoruz. Bu mührü sadece malzeme ve işçilik konusunda katı kriterleri karşılayan ürünlere veriyoruz. Pratik ve yüksek kaliteli sliplerden birden fazla sayıda sipariş etmek en iyisidir çünkü asla yeterli iç çamaşırınız olamaz. Ayrıca, ikili paket ila 10'lu paket arasında değişen erkek slip paketleri ile paradan tasarruf edersiniz.
Beyaz slip ve beyaz tişört giymiş sportif bir erkek kameraya mutlu bir şekilde bakıyor.