Erkek saatleri - Şık ve pratik

Kol saatleri, bir saatten daha fazlasıdır. Taşıyan kişinin kişiliğini vurgulayan şık bir aksesuardır. Bu nedenle, yeni bir erkek saati satın almadan önce hangi standartları karşılaması gerektiğini kendinize sormalısınız. Çünkü her saat bir takım elbise veya sportif bir kıyafet ile uyumlu olmaz. Tchibo’nun online mağazasında, modernden retroya kadar çok çeşitli tarzlarda uygun fiyatlı erkek saatleri bulacaksınız.

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Telkariden sağlamlığa erkek saatleri

Erkek saatlerinde seçenekler oldukça fazladır. Bu nedenle öncelikle saati nerede takmak istediğinize karar vermelisiniz. İş görünümü için zarif bir kol saati uygundur, boş zamanlarda veya spor sırasında ise daha büyük ve daha fazla fonksiyona sahip bir saat tercih edilebilir. Saatin gövdesinde de bazı farklılıklar vardır. Klasik saatler seramikten üretilir, daha şık olmasını isterseniz paslanmaz çelik veya çizilmelere karşı hassas olan değerli metaller tercih edebilirsiniz. Amatör sporcular ise karbondan üretilmiş, çok hafif ve yine de sağlam olan bir gövdeyi tercih ederler. Bunun benzeri saat camı için de geçerlidir. Safir cam, plastik veya pleksiglastan daha sağlam ve daha pahalıdır.
Göz alıcı olarak erkek saatleri: Açık mavi gömlek ve kareli ceket giyen bir erkeğin kolundaki analog saatin yakından görünümü.

Klasik analog erkek saatleri

Analog saatler, erkek saatleri arasında klasiktir. Çarklar, yaylar ve ibrelerle donatılmışlardır, hassas işçiliğin sembolüdürler. Kadran söz konusu olduğunda seçenekleriniz: Yuvarlak veya kare, küçük veya büyük, Arapça rakamlar veya Roma rakamlarıyla veya sadece ibrelerle çok minimalist. Renk düzeninde de bir sınır yoktur ancak en yaygın kullanılanlar beyaz kadranlardır. Kol saatinizi kendiniz kurmak istemiyorsanız otomatik bir erkek saatini tercih edin. Otomatik saatte, kol hareketiniz vasıtasıyla otomatik olarak kurulur.
Şık giyimli ve güneş gözlüklü bir erkek kendi saatine bakıyor. Bu esnada bir nehrin önünde duruyor ve bir korkuluğa yaslanıyor.

Zarif kol saati

Analog erkek saatler arasında dress watch olarak adlandırılan zarif saatler öne çıkmaktadır. Bu saatler, iş görünümünü vurguladığı için her zaman moda olan zarif saatlerdir. Dress watch modelleri zarif, yassı ve sarı, beyaz veya kırmızı altından üretilmiş değerli bir gövdeden oluşur. Ancak paslanmaz çelik veya platinden üretilen erkek saatleri tavsiye edilir. Kadran söz konusu olduğunda kısıtlama gereklidir. Renk şemasında açık-koyu kontrastlar dominant, ancak mat kadranlar da şık görünür. Dress watch olarak adlandırılan zarif bir saatin olmazsa olmazı, çok ince dikişli siyah veya kahverengi tonlarındaki deri kayıştır.

Dijital erkek saatiyle sportif olun

İbreleri sevmiyorsanız ve sportif bir tarz tercih ediyorsanız Tchibo'da çekici bir dijital erkek saati yelpazesi bulunmaktadır. Quartz saatler olarak, dijital zaman göstergeli havalı aksesuarlar 1980'lerin başlarında sansasyon yarattı. Otuz yıl sonra geri dönüş yaptılar. Dijital saatler rahat görünür ve genellikle çok fonksiyonludurlar. Çoğu model sadece saati göstermekle kalmaz aynı zamanda kronometre ve geri sayım fonksiyonu, saat anonsu, çalar saat ve otomatik takvim gibi pratik ekstralara da sahiptir. Yeni erkek saatinizi online olarak arayın ve bu esnada uygun erkek modasına da bakın!

Hangi saat için hangi kordon?

Saatiniz için hangi kordonu seçeceğiniz aynı şekilde saatin tarzına ve kişisel zevkinize bağlıdır. Deri bir kayış, özellikle klasik iş tarzındaki erkek saatleriyle uyumludur. Hafiftir ve bileği yumuşak bir şekilde sarar. Deri kayış renginin kadran ve saat gövdesi ile gardırobunuza uyumlu olduğundan emin olun. Metal kordonlu bir saat, yapısına bağlı olarak zarif de görünebilir ancak aynı zamanda erkek saatlerini ağırlaştırır. Tekstil veya plastik kordonlar sadece boş zamanlarda takılmalıdır.
Metal kordonlu bir erkek saatinin yakından görünümü.

Kaliteli erkek saatler

Tchibo’nun online mağazasından erkek saatinizi özellikle uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. TCM mührümüz aynı zamanda yüksek kaliteyi garanti eder. Bu kısaltmanın arkasında "Tchibo Certified Merchandise" yani “Tchibo Onaylı Ürün” vardır - değer zincirimizin tamamında yer alır. Deri kayışlı bir kol saati tercih ederseniz "Hakiki Deri" etiketi size, elinizde doğal bir ürün tuttuğunuzu gösterir. Yeni erkek saatinize uygun bir giysi arıyorsanız erkek gömleklerimize bir göz atın. İster şık ister gündelik olsun - burada seçenekleri görebilirsiniz!
Erkek saatiniz için kalite: Takım elbiseli genç bir erkek, bir kafenin dış kısmında oturuyor ve cep telefonuna bakıyor. Kolunda erkek saati var.