Erkek Kemer

Genellikle pantolonun iyi oturmasını sağlamak için bir kemer gereklidir. Görünmeyecek bir şekilde bir kazak veya sweatshirt altına takılabilir veya görünümünüzü tamamlamak için şık bir aksesuar olarak kullanılabilir. Erkek kemerleri; sade, zarif deri kemerlerden, yaz giysileri için kumaş kemerlere ve modaya uygun örgülü kemerlere kadar çok çeşitli mevcuttur. Tchibo’nun online mağazasında erkek kemerinizi çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Lütfen sayfayı tekrar yükleyin veya daha sonra tekrar deneyin.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye Ol

Tchibo Online Mağazasının güncel ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Erkek kemerleri için küçük stil danışmanı

Özellikle iş hayatındaki erkekler için bir kemer, kıyafete çok iyi uyum sağlamalı ve mutlaka deriden üretilmiş olmalıdır. Kemeriniz ile ayakkabılarınız her zaman birbirine uyumlu olmalıdır. Kahverengi bir kemer ile kahverengi ayakkabılar birbirine çok uyumlu görünür. Renk yaklaşık aynı tonda seçilmelidir çünkü her kahverengi aynı tonda değildir. Ofiste birçok kişi siyah ayakkabı giyer - bunun için tabii ki siyah renkli bir erkek kemeri gereklidir. Ancak boş zamanlarınızda renk uyumu konusunda o kadar hassas olmanıza gerek yoktur. Nasıl beğeniyorsanız o şekilde giyinebilirsiniz. Renkli bir kemer veya dikkat çekici tokalı bir model de tercih edebilirsiniz.
Sıralanmış birkaç deri kemerin yakından görünümü.

Deri erkek kemerleri

Erkeklerin çoğu pürüzsüz deriden üretilmiş kemerleri tercih eder. Bunlar hem takım elbiseyle hem de kot pantolonla uyumludur. Ofiste erkekler mutlaka üç santimetrelik klasik genişlikte ince deri kemerler takmalıdır. Bunlar metalden üretilmiş tek pimli tokalara sahiptir. Gündelik kıyafetlerde kemer daha geniş olabilir ve isteğe göre şık bir tokaya da sahip olabilir. Ayrıca kemerinize uygun atkı mı arıyorsunuz? Tchibo’da erkek aksesuarları seçeneklerine göz atın ve ilham alın!
Kumaştan üretilmiş erkek kemeri: Deri ekleri ve bir metal tokası olan gri renkli kumaş kemerin yakından görünümü.

Hafif ve rahat bir görünüm için kumaş erkek kemerler

Kumaş erkek kemerler, sportif ve rahat yaz görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlar. Chino pantolonlarla, şortlarla ve diğer hafif erkek pantolonlarıyla çok uyumludurlar. Kumaş kemerler denim, pamuk veya karışık kumaşlardan üretilirler ve akla gelebilecek tüm renklerde mevcutturlar. Bu kemerler genellikle metal bir tokaya sahiptir. Ancak klipsli modeller de yaygın olarak kullanılmaktadır ve popülerdir. Tek renkli kumaştan üretilmiş bir erkek kemeri seçin veya desenli bir kemer seçin - örneğin çizgili.

Şık süet, rahat tekstil

Örgülü kemerler, hem ofiste hem de gündelik olarak üzerinizde taşıyabileceğiniz bir aksesuardır. İş ortamı için her zaman yüksek kaliteli malzeme, sade bir renk ve ince bir kemer kullanılmalıdır. İnce bir süet kemerle takım elbiseli erkekler güzel bir görünüm oluşturur. İş ortamı dışında ise görünüm daha rustik olabilir. Yumuşak tekstil lifleri burada özellikle iyidir. Tchibo'nun online mağazasında satışa sunulan çok sayıda şık erkek kemeri bulacaksınız.

Doğru kemer uzunluğu nasıl belirlenir

Bir erkek kemeri satın almadan önce uygun uzunluğu bilmeniz gerekir. Uzunluğu karşılaştırmak için eski bir kemer kullanabilir veya doğru ölçüyü kendiniz hızlıca belirleyebilirsiniz. Bunun için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Kemeri takmak istediğiniz pantolonunuzun bel çevresini ölçün. Sonucu beşe veya sıfıra yuvarlayın - bu size doğru uzunluğu verecektir. Alternatif olarak, bel çevrenizi mezura ile ölçün. Genel kural olarak şu geçerlidir: Kemer orta deliğe kilitlenebilirse tam olarak uyacaktır.
Bir kot pantolonun ve pantolonun bel çevresi boyunca bir mezuranın yakından görünümü.

Erkek kemerleri: Kontrol edilmiş kalite

Tchibo’nun erkek kemerleri sadece çok uygun fiyatlarıyla değil aynı zamanda yüksek kalitesiyle de etkileyicidir. TCM mührümüzle bunu garanti ediyoruz. “Tchibo Certified Merchandise", "Tchibo Onaylı Ürün" demektir ve tüm ürünlerimizin üretim esnasında sıkı kalite testlerine tabi tutulduğu anlamına gelir. Bunu garanti etmek için sadece seçilmiş tedarikçilerle çalışıyoruz. Tekstil elyafından yapılmış erkek kemerlerinin yanı sıra, ürün yelpazemizde çok sayıda deri kemer bulunmaktadır. Bu kemerler "Hakiki Deri" etiketini taşır. Yeni kemeriniz için ayrıca doğru bir pantolon arıyorsanız, hemen erkek giyimi tekliflerimize göz atın.
Kahverengi renkli deri erkek kemeri takan ve ona uygun kahverengi bir cüzdanı elinde tutan bir erkeğin yakından görünümü.