Erkek ayakkabısı

Erkek ayakkabılar her adımda hissedilebilir ve bu nedenle tam oturmalıdır. Ancak sadece tam oturması önemli değildir, ayakkabı da kıyafetle uyumlu olmalıdır. Şık olan uygun bir çifti nasıl seçeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz. Bunun için bağcıklı ayakkabılarınızın, çizmelerinizin, botlarınızın veya terliklerinizin bakımı ve temizliği konusunda öneriler vardır. Çünkü erkek ayakkabıları ancak iyi bir kullanımla uzun süreyle fonksiyonunu koruyacak ve örneğin nemi uzak tutacaktır. Online mağazamızda gezinirken ve göz atarken tadını çıkarın!

Erkek Ayakkabı

Ev Terliği
499,00TL
 
Seçenekler:
 
-16 %
Darbe Yumuşatıcı Jel Tabanlık, 1 Çift
179,00TL
149,00TL
 
Seçenekler:
 
Ev Terliği
499,00TL
 
Seçenekler:
 

Doğru beden nasıl seçilir

Ayakkabılar ayaklar altına alınır ancak bu önemli bir rolü üstlenmedikleri anlamına gelmez. Çok dar veya çok geniş bir çift ayakkabı giyen biri, rahatsız edici baskı hissini veya sürtünme noktalarını bilir. Bu nedenle erkek ayakkabısı satın alırken en önemli konu beden seçimini doğru yapmaktır. Emin değilseniz ölçmenizi tavsiye ederiz. Ölçümü nasıl yapacağınız pratik beden kılavuzumuzda gösterilmektedir. Beden kılavuzunu, ürün açıklamasında "Doğru bedeni belirle" bağlantısının altındaki mevcut bedenler altında bulabilirsiniz. Erkekler için uygulama kılavuzumuzda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
Ofis için erkek ayakkabısı: Mavi takım elbiseli, yatağında oturan ve kahverengi deri ayakkabılarını bağlayan bir erkeğin ayaklarının yakından görünümü.

Gündelik mi yoksa iş için mi? Şık erkek ayakkabısı seçimi

Satın alırken bedenin yanı sıra ayakkabıların ana kullanım alanı da belirleyicidir. Takım elbise altına spor ayakkabı gibi stil tutarsızlıkları vardır ancak bunlar her zaman hoş karşılanmaz. Kıyafet kurallarına takılmaktan kaçınmak istiyorsanız geleneksel bir seçim yapın ve resmi durumlar için kahverengi veya siyah renkli erkek ayakkabıları giyin. Şık erkek pantolonlarının veya takım elbisenin altına en uygun olanı iskarpinlerdir, kış aylarında ise botlar da salon ayakkabısı olarak kullanılabilir. Malzeme bakımından, resmi gardırop için deri veya rugan ayakkabılar her zaman doğru seçimdir.
Gündelik erkek ayakkabısı: Beyaz spor ayakkabı, kot pantolon, gri bir tişört giyen ve güneş gözlüğü takan genç bir erkek kahverengi bir duvarın önünde oturuyor.

Günlük rahat erkek ayakkabısı

Ofisteki günlük işler ve günlük yaşam için ayaklarınız elbette daha rahat olabilir. Erkek için kışlık ayakkabı olarak kot pantolonun altına botlar iyi bir seçimdir, yazlık ayakkabı olarak ise bağcıklı tekstil iskarpinler, mokasenler veya terlikler tavsiye edilir. Deri ayakkabıların rengini uygun bir erkek kemeriyle kombinlemek en iyisidir, aksi halde mavi erkek ayakkabılarını kot pantolonla veya pantolonunuzla ve üst giyiminizle uyumlu diğer renkler ile de kombinleyebilirsiniz.

Aktif erkekler için erkek spor ayakkabı

İşinizde çok yürüyor veya ayakta duruyorsanız rahat ayakkabılar günlük hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ergonomik tabana sahip sokak ayakkabılarının yanı sıra, erkek ayakkabıları arasında spor ayakkabılar en iyi kullanım rahatlığına sahip ayakkabılar listesinin başında gelir. Bu yumuşak ve sönümlemeli modeller ile ayaklarınız bulutların üzerindeymiş gibi hissedersiniz. Havalı modeller, hafif kumaş pantolonlar veya şortlarla yazlık erkek ayakkabısı olarak mükemmel bir şekilde kombinlenebilirler. Kalın tabanlı daha sıkı oturan spor ayakkabılar, güçlü bir destek fonksiyonu gerekmediği sürece erkek spor ayakkabısı olarak da kullanılabilir.

Peki ya evde? Terliklerinizi giyin!

Ayaklarınız sadece dışarıda değil, evinizin içinde de rahat etmelidir. Erkek terlikleri açık, kapalı veya çorap benzeri modellerde mevcuttur böylece ayaklarınız hem yaz hem de kış aylarında rahat eder. Kanepeye uzanmak için baldırın üzerine çekilen yazlık terlikler veya ABS çorapları uygundur.
Evde kullanım için erkek ayakkabıları: Ayaklarını bir masanın üzerine uzatmış bir erkeğin bacaklarının yakından görünümü. Adamın ayaklarında ev ayakkabıları var.

Tchibo ile yüksek kaliteli ayakkabılara sahip olursunuz

Kalite konusunda müşterilerimize bir söz veriyoruz: Birinci sınıf ürünler temin etmenizi sağlıyoruz. Malzemenin, üretim sürecinin ve çevre dostu olmasının geniş kapsamlı kontrolleri sayesinde erkek ayakkabınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Tchibo'dan şimdi sportif spor ayakkabılar, dayanıklı kışlık erkek ayakkabılar veya şık iş ayakkabıları sipariş edin - Tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak, kaliteyi ise biz sağlayacağız!
Erkek ayakkabınız için birinci sınıf kalite: Kahverengi botları ve bir kahverengi deri ceketi olan bir erkek dışarıda ahşap paletlerden yapılmış bir bankta oturuyor.