Bebek Yatağı

449,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Somya yüksekliği 3 kademede ayarlanabilir

Bebek Yatağı

Sipariş Numarası 319995
Bebek yatağı küçük çocuk yatağına dönüştürülebilir; bu sayede hem bebek odası hem de çocuk odasına koymak için uygundur. Yüksekliği 3 kademede ayarlanabilir somyası sayesinde farklı yatış ihtiyaçlarına cevap verir. 3 adet giriş direği entegre edilmiştir. Yatak TÜV-GS onaylıdır.

Renk:

Beyaz

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 75x80x144 cm
Yatma alanı yatak ölçüsü yaklaşık 140x70 cm

Malzeme:

Çerçeve/çubuklar: Cilalı masif kayın ahşabı
Taban: MDF ahşap malzeme kaplama
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

319995

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.