Babet Çorabı Seti

99,00TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • 1 renkli çorap geri dönüştürülmüş polyesterden – Nilit® ECOCARE lif sayesinde son derece kaliteli
  • Geniş kesim sayesinde ayakkabıdan görünmez
  • Dikişsiz örülmüş, elastik bilek bantları – sıkmaz, yüksek giyim konforu
  • Şekillendirilmiş burun ve topuk
  • 3 çift

Babet Çorabı Seti

Sipariş Numarası 391177
Bu üç çift babet çorap geniş kesimi sayesinde giydiğinizde neredeyse görünmez gibi iyidir. Aynı zamanda memnun edici şekilde rahattır: Dikişsiz örgüsü, elastik bilek bantları sıkmasını engeller ve yüksek giyim konforu sağlar. Şekillendirilmiş burun ve topuk kısımları bunu altını çizer ve babetler mükemmel şekilde oturabilir. Tek renkli çeşidi geri dönüştürülmüş poliamitten oluşan Nilit® ECOCARE liften üretilmiştir.

Renk

1x lacivert, 1x beyaz, 1x lacivert-beyaz çizgili

Malzeme

Tek renk %100 poliamit (Nilit® ECOCARE)
Çizgili %62 polipropilen, %38 poliamit
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama

Diğer yıkama talimatları:

Benzer renklerle yıkayınız
Çamaşır filesi kullanınız
Özel yıkama deterjanı
NILIT® firmasının ecocare lifi sayesinde son derece kaliteli geri dönüştürülmüş poliamit: Çevre dostu lif kullanımı sayesinde atık ve enerji tüketimi azaltılır.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

391177

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.