Sehpa, 2 Adet, Küçük Boy

659,95TL -% 10
589,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Ayrı ayrı ya da dekoratif bir biçimde iç içe koyularak kullanılabilir
  • Mat siyah, toz kaplama metal gövdeli
  • Yüzeyler ve kenarlar gerçek meşe kaplamalı

Sehpa, 2 Adet, Küçük Boy

Sipariş Numarası 354672
Küçük boy ikili sehpa seti dekoratif bir biçimde iç içe koyulabilir ve ayrı olarak da oldukça güzel dururlar. Büyük sehpanın da yüzeyi ve kenarları küçük sehpada olduğu gibi gerçek meşe kaplamalıdır ve gövdeleri mat siyah, toz kaplama metalden üretilmiştir. Hoş ve sade tasarım neredeyse her ortam ile uyum sağlar.

Renk:

Gövde mat siyah
Yüzeyler doğal meşe rengi

Malzeme:

Gövde toz kaplama metal
Yüzeyler meşe kaplamalı MDF

Ölçüler:

Büyük GxYxD yaklaşık 50x50x50 cm
Küçük GxYxD yaklaşık 44x37,5x44 cm

Taşıma gücü:

Her biri maksimum 25 kg

Aksesuar:

Zemin koruyucuları, montaj malzemesi ve talimatı dahil

Uyarılar:

Ürün parçalara ayrılmış şekilde gönderilmektedir
1 pakette gönderilir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

354672

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.