Rarität No.2
»Puyango Ecuador«

Ekvator'dan üstün kaliteli kahve
"Bilinmeyene doğru bir keşif gezisi için hazır mısınız? Beni eskimiş patika yolun dışındaki tarım bölgesine kadar takip edin. Hala çok az miktarda kahve üreten bir ülkede, gerçek bir Rarität. Ekvator'un yüksek arazilerine gidelim!"
Markus Meusburger Tchibo Ekibi'nden Özel Satın Alma Uzmanı
 

Rarität No.2
burada!

Karanfil, armut, tarçın ve bal aromalı Ekvator'dan gelen yeni sınırlı sayıdaki üstün kaliteli "Puyango Ecuador" kahvemizi keşfedin. Yumuşak kırmızı biber notalı Cafissimo Grand Classé olarak da mevcuttur. Sadece stoklarla sınırlı!

Sevgili kahve kaşifi,

Bilinmeyene doğru bir keşif gezisi için hazır mısınız?

Beni eskimiş patika yolun dışındaki tarım bölgesine kadar takip edin. Hala çok az miktarda kahve üreten bir ülkede, gerçek bir Rarität. Ekvator'un yüksek arazilerine gidelim!

Ülkenin güneyinde, sanatın beşiği olarak da bilinen, eyalet başkenti Loja'nın bulunduğu Puyango bölgesi vardır. Kahve yetiştirme sanatı da burada büyük bir özveri ile nesilden nesile aktarılır.

Loja ideal iklim koşulları sunar; çünkü burası neredeyse tropik sıcaklığı ile And yaylalarındaki en sıcak bölgelerden biridir. Rengarenk sinek kuşları da burada kendilerini çok iyi hisseder.

Ayrıca şehir, efsanevi altın şehir El Dorado'yu arayan İspanyol kolonilerinden korunma noktası olarak da belirlenmişti. Öyleyse biz de aramaya çıkalım – bu nadir kahvelerin yapıldığı aromaları arayalım.

Değişkenliğine biz bile şaşırıyoruz: Elde demlediğinizde karanfil, armut, tarçın ve bal seçilirken, Cafissimo kapsüllü kahve makinesinde hazırladıktan sonra yumuşak kırmızı biber notalarının lezzetini alırsınız.

Hangi tadı alacağınızı merak ediyorum!

Rarität No.2
»Puyango Ecuador«

  • KÖKEN: Region Loja, Ecuador
  • EKİM YÜKSEKLİĞİ: 1.500 - 1.800 m
  • İKLİM: Tropisch
  • ÇEŞİTLER: Caturra, Typica, Bourbon
  • HAZIRLAMA: yıkanmış ve güneşte kurutulmuş
  • LEZZET
    Rarität: karanfil, armut, tarçın ve bal
    Cafissimo Grand Classé: yumuşak kırmızı biber notaları
"Denerken ve tadını çıkarırken iyi eğlenceler!"
Markus Meusburger Tchibo Ekibi'nden Özel Satın Alma Uzmanı

Özel aromalar – sınırlı sayıdaki üstün kaliteli kahvelerimiz sayesinde.

Seçkin Rarität kahvelerimiz ile dünyanın etrafında çok özel bir keyif yolculuğuna çıkın ve kahvenin en özel kökenlerini keşfedin. İster elde hazırlamak için ister Cafissimo makineniz için Grand Classé kahveleri olarak: Kahve kuşağı boyunca yer alan seçili plantasyonlardan elle toplanan, sevgiyle işlenen ve eşsiz lezzete sahip olan köken çeşitliliğini deneyimleyin.

Sınırlı sayıdaki üstün kaliteli kahvelerimizin her serisi sürdürülebilir tarımdan elde edilir ve ilgili damgalara uygun olarak tarım bölgesindeki ekolojik ve sosyal projeleri destekler.

Eşsiz kahve, eşsiz lezzet anlamına gelir

Meyvemsiden baharlıya, fındıklıdan çikolatamsıya, tatlıdan çiçeksiye: Her seri güzel keyif anları için çok özel bir aroma dünyası sunar. İlgili lezzetin renk tasarımı ve paketinin üzerinde bulunan aroma çemberi sayesinde sınırlı sayıdaki üstün kaliteli kahvenin aromalarını ilk bakışta keşfedebilirsiniz.Toprağın niteliği, yetiştirme yüksekliği ve iklim gibi çevresel etkilerin yanı sıra hasat, işleme ve kavurma gibi mekanik bileşenlerin iş birliği, üstün kaliteli kahvelerimizin olağanüstü ve güzel aromalarını oluşturur.

Etkileyici keyif cazibesi –
hem de yılda birkaç defa.

Hasat takvimine göre her sene altı adete kadar Rarität kahveyi heyecanla bekleyebilirsiniz – bunlardan birkaç tanesi Cafissimo Grand Classé olarak da sunarız. Paskalya ve yeni yıl zamanında ayrıca sizi daha özel bir şeyler de bekler: olağanüstü tasarımları kahvelerin kökenini temsil eden özel hediye kutularında Dünya'nın kaliteli kökenlerinden gelen üstün kaliteli kahveler. Kahve kutuları sadece gerçek birer koleksiyon parçası ve her mutfakta dikkat çekici olmakla kalmaz, aynı zamanda favori kahvenizin aromasını her zaman taze tutan bir saklama imkanı da sunar.
 
 
 
 
Size bunu da tavsiye ederiz
El filtresi, kahve değirmeni & daha fazlası
Rarität kahvelerimizi ideal şekilde hazırlamak için uygun filtre kağıdına sahip olan HARIO'nun seramik el filtresini tavsite ederiz. Bunun için mükemmel tamamlayıcı: elektrikli kahve değiröeni ve istenilen sıcaklık ayarı için elektrikli su ısıtıcısı. Mükemmel kahve keyfi, bir Cafissimo kapsüllü kahve makinesi ile Grand Classé kapsüllerini hazırlarken de geçerlidir.