Schließen

Sevgili Rarität severler,

Costa Rica – bu büyüleyici toprak parçası için daha büyüleyici bir isim olamazdı.

Pasifik ve Karayip denizi arasındaki "zengin kıyı“ geniş egzotik hayvan ve bitki çeşitleri ile etkileyicidir ve aynı zamanda dünyanın en iyi kahvelerinden birinin anavatanıdır. San José eyaletindeki küçük Tarrazú bölgesi, zaten nitelikli kahvenin kökeni olarak uluslararası bir isime sahiptir. Burada, Tarazú'nun kalbinde, yeni Rarität kahvemizin de kökeni bulunur. "Şeker kamışı" anlamına gelen, bir aile tarafından işletilen "Mata de Caña" çiftliğinden gelir – ve bu eşsiz kahvenin tatlı lezzeti ile mükemmel şekilde uyumludur.
Gerçek Arabica kahve kirazları, Cordillera de Talamanca volkanik sıradağlarının sınırındaki besin açısından zengin toprakların üzerinde olgunlaşır ve en başından itibaren en iyi ellerdedir. Çiftçi Ana ve ailesi çevre dostu yetiştirme yöntemlerine ve adil çalışma koşullarına özellikle önem verir. Her zaman en iyi kahve kalitesine ulaşma amacı ile.

„Orta Amerika'dan güneşli selamlar!"
Markus Meusburger

Tchibo Kahve Uzmanı
 
  • Rarität »Mata de Caña Costa Rica« - 500g çekirdek
Agave şurubu ve papaya notaları ile tatlımsı-zarif
Yoğunluk:36
79,95TL
TL/kg 159,90
Hızlı Görünüm

Sınırlı serilerimiz

En iyi kahve çiftçilerinin plantasyonlarından gelir, elle toplanır, çeşitli lezzetlere sahiptir ve sadece stoklarla sınırlıdır: Bunlar, elde hazırlamak için Rarität kahvelerimiz ve Cafissimo makineniz için Grand Classé kapsüllerimizdir! Üstün kaliteli kahvelerimizin her serisi sürdürülebilir tarımdan elde edilir ve ilgili kuruluşlara uygun olarak tarım bölgesindeki ekolojik ve sosyal projeleri destekler.
Weltkarte, die den Kaffeegürtel abbildetKahve, sadece kahve değildir

Her seri eşsiz kahve keyfi anlamına gelir ve kahvenin çeşitli aroma dünyasını yansıtır: meyvemsiden baharatlıya, fındıklıdan çikolatalıya, tatlıdan çiçeksiye kadar. Rarität ve Grand Classé kahvelerimizin lezzet yönünü Tchibo aroma çemberi yardımıyla kolayca bulabilirsiniz: Her ambalaj özenle tasarlanmıştır ve belirli bir lezzet yönünün rengini taşır. Örneğin kırmızı bir ambalaj son derece meyvemsi bir lezzet deneyimini temsil eder.

Önceki Rarität kahvelerimize bir bakış

Hasat takvimini takip ederek yılda yedi adete kadar Rarität ve Grand Classé serisi bekleyebilirsiniz. Paskalya ve yılbaşı zamanlarındaki iki seri, kökenine has olan bir hayvan ile tasarlanmış, sınırlı sayıdaki hediye kutusu ile gelir – gerçek bir koleksiyon objesi! Böylece Rarität kahvenizi sadece aromasını taze tutarak değil, gerçek bir stil ile de saklayabilirsiniz.