Privat Kaffee Rarität Fazenda Rio Verde, 500g

29,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • "Hafif karamel dokunuşlu,
  • yumuşacık bir aromaya sahip Rainforest Alliance sertifikalı %100 arabica Kahve çekirdekleri
  • 500g çekirdek"

Privat Kaffee Rarität Fazenda Rio Verde, 500g

Sipariş Numarası 484348
"Privat Kaffee Fazenda Rio Verde


Neredeyse tüm kahve çekirdekleri olgunlaşma aşamasında kırmızıdır. Ancak Brezilya'nın dağ yamaçlarında bulunan, sağlam küçük gövdeli sarı meyveli Catuai ağacı deniz seviyesinden 1000 m yükseklikte bulunur. Burada kahve çekirdekleri yavaş yavaş olgunlaşarak istenilen lezzete ulaşır.

Antenor Gomes tarafından 100 sene önce Rio Verde çiftliği kurulmuştur. Küçük sarı kahve çekirdekleri Serra da Mantiqueira Dağları'nın güneşli yamaçlarında yetişir. Verimli topraklarda, sık yağış alan ve yeterli güneş ışığı gören bu bölge, Fazenda Rio Verde kahvesi için çevreci bir politikayı izleyen kahve uzmanlarımız tarafından özenle seçilmiştir.

"
Sierra da Mantiqueira dağları yüksek yağış alır ve sıcaklığı 18-23 derece arasındadır. Bu bölge Arabica kahve çekirdekleri için en iyi koşullara sahiptir. Muhteşem ve yumuşacık karamel aroması ile yeni Fazenda Rio Verde Caffè Crema'yı Cafissimo ile keşfedin!

Ürün numarası:

484348

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.