Organik Pamuklu Truvakar Kollu Tişört

29,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Organik pamuklu
  • Yaka ve bilek kısmı kesik kenarlı
  • Kıvrılabilir kollu; kemer ve düğme ile sabitlenebilir
  • Normal kesim; hafif bele oturur

Organik Pamuklu Truvakar Kollu Tişört

Sipariş Numarası 310391
Bu kadın tişörtünün özelliği yumuşak ve dökümlü pamuklu viskozdan üretilmiş olmasıdır. Yakası çıt çıtlı düğme şeridi ile süslenmiştir, kıvrılabilir kollar kemer ve düğme ile sabitlenebilir. Modern kesik kenarları dikkat çekici özellikleridir. Hafif bele oturan tişört normal kesimdir ve hafif dökümlü ve rahat durur.

Kesim

Vücuda yapışmıyor

Ölçüler:

Toplam uzunluk yaklaşık 69 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

310391

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.