Organik Pamuklu Şerit Örtü

119,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Organik pamuktan
  • Toplam uzunluk yaklaşık 180 cm – istenilen şekilde kullanılabilir
  • Kaliteli, çiçekli sulu boya baskılı

Organik Pamuklu Şerit Örtü

Sipariş Numarası 387389
Sofranız için ilkbahar dekorasyonu: Organik pamuktan şerit örtü hamur işleri, ekmekler ve yemekler için mükemmel bir zemindir veya yemek saatlerinin dışında da masayı güzelleştirebilir. Toplam 180 santimetrelik uzunluğu ile istenilen şekilde kullanılabilir ve her odaya Paskalya esintisi ile sihir katar. Masa örtüsü ile birlikte veya tek başına kullanılabilir.

Renk

Çok renkte sulu boya baskılı beyaz

Malzeme

%100 pamuklu (organik tarımdan)

Ölçüler

Yaklaşık 40 x 180 cm
Kurutma
Kurutucuda kurutulabilir, narin çamaşırları 60°C'de kurutunuz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Ütüleme
En fazla 200°C'de ütüleyin
Yıkama
Maksimum 40°C'de narin yıkama
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.
ocs100
100% OCS organically grown cotton, certified by CU 809415

Ürün numarası:

387389

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.