Kumaş Bavul, Siyah Vizon, 2.7 kg

179,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Hafif Ripstop kumaştan
  • Kolay hareket eder; 4 adet 360° dönen tekerlekli
  • Ayarlanabilir teleskopik gövdeli

Kumaş Bavul, Siyah Vizon, 2.7 kg

Sipariş Numarası 316943
Siyah vizon kumaş bavul son derece hafiftir. Malzemesinin dayanıklılığı ve yırtılmaz özelliği ile seyahat etmeyi sevenler için mükemmel bir seçimdir.

Renk:

Siyah-vizon

Malzeme:

Yüzey malzeme %100 poliamit
Astar %100 polyester

Ölçüler:

G x Y x D dış kısım yaklaşık 40,5x63x25 cm
İçi yaklaşık 37x50x17,5 cm

Hacim:

Yaklaşık 28 l

Ağırlık:

Yaklaşık 2,7 kg
Ripstop, yüksek dayanıklılığı, yırtılmaz ve kötü hava koşullarına dayanıklı, parmaklık yapılı, özel dokunmuş bir kumaşı ile öne çıkar. Dokusu ayrıca hafifliği ile bilinir.
Tüm Tchibo ürünlerinin kalite ölçütleri son derece yüksektir. Seyahat valizlerimiz oldukça fonksiyoneldir, malzemeleri, işlemeleri ve güvenlikleri odak noktasıdır. Bağımsız kontrol enstitüleri detaylı test süreçleri ile renklerini, malzeme özelliklerini, dayanıklılıklarını ve zararlı madde kullanım kanunlarını yüksek kalite standartlarına göre test eder. Bavullar ve seyahat çantaları Tchibo kalite güvenliği çerçevesinde kapsamlı mekanik testlerden geçirilmektedir. İyi kalite; iyi seyahatler!

Düşüş testi

Serbest düşüş, içi dolu durumda 3 kere 1 m yüksekten bir metal plakanın üzerine.

Tutuş testi

3 gün boyunca içi dolu durumda asılı tutulur ve dinamik olarak yine içi dolu durumda 1.000 kere ani ve hızlı hareketlerle test edilir.

Basamak testi

Dinamik olarak ve içi dolu durumda her biri 9 cm yüksek olan 20.000 adet basamaktan 10.000 kere yukarı çıkarılır ve 10.000 kere aşağıya indirilir.

Fermuar testi

Mekanizması ve sağlamlığı.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

316943

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.