Kot Pantolon

109,95TL -% 2
106,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Organik pamuklu
  • Ön ve arka kısımlarda hafif eskitme görünümlü
  • Fermuarlı
  • Düz kesimli; normal bel yüksekliği

Kot Pantolon

Sipariş Numarası 308738
Kot pantolonun beli normal yüksekliktedir ve düz kesimlidir. Kot pantolonların çoğunda olduğu gibi elastan oranı sayesinde üzerinize tam oturur.

Ölçüler:

İç bacak uzunluğu yaklaşık 86 cm
Denim; yüzyıllar önce kullanılmaya başlanan fakat hâlâ güncelliğini kaybetmeyen dayanıklı pamuklu kumaştır. Modern klasikliği sayesinde birçok giyim stiline göre uyarlanabilir. Pantolonunuzu uzun süreli kullanabilmeniz için her zaman tersten yıkayınız.
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Maximum 150°C'de ütülenmelidir
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 40°C'de normal yıkama
%98 pamuklu (organik tarımdan, OCS 100 Standard sertifikalı), %2 elastan

Su Kaynaklarini Korur

Organik pamuk tarımında sentetik tarım ilaçları ve gübre kullanılmaz, böylece su kaynakları korunmuş olur.

Ekolojik olarak üretilir

Bu ürün için kaynaklar katı çevre kriterlerine uyarak üretilir. Bu, doğayı ve çiftçileri korur.

CO2'yi azaltır

Doğal gübre ve bitki koruyucular sayesinde daha az sera gazı oluşur. Bu, okyanusları ve atmosferi korur.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

308738

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.