Schließen

Kitap; Kedileri Anlama Kılavuzu

32,50TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • National Geographic Kids’in hazırlamış olduğu Kedileri Anlama Kılavuzu
  • Kedilerin dilinden anlayabilmeniz için size gereken tüm bilgiler bu kitapta!

Kitap; Kedileri Anlama Kılavuzu

Sipariş Numarası 513721
Hiç kedilerle konuşmayı dilediğiniz oldu mu? İşte şimdi konuşabilirsiniz! National Geographic Kids’in hazırlamış olduğu Kedileri Anlama Kılavuzu, kediler hakkında eğlenceli bilgilerle dolu.

Kedilerin vücut dilleri, kediler hakkında gerçekler, onlarla oynayabileceğiniz oyunlar ve kedileri anlamak kullanabileceğiniz için ipuçları... Kedilerin dilinden anlayabilmeniz için size gereken tüm bilgiler bu kitapta!

Ürün numarası:

513721

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.