Schließen

İlk Hayvanlar Kitabım

45,00TL
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • İlk Hayvanlar Kitabım renkli ve kolay okunan tasarımıyla National Geographic uzmanlığının buluştuğu eğlenceli bir ilk kitap.

İlk Hayvanlar Kitabım

Sipariş Numarası 513724
İlk Hayvanlar Kitabım renkli ve kolay okunan tasarımıyla National Geographic uzmanlığının buluştuğu eğlenceli bir ilk kitap. Sevilen hayvanların nelerle beslenip, nerelerde uyudukları, nerelerde yaşadıkları ve çocukların merak ettiği birçok farklı bilgi İlk Hayvanlar Kitabım’da Yunuslar, kelebekler, kurbağalar ya da penguenler… 150’den fazla fotoğrafla bu ilgi çekici hayvanların yaşamına dair öğrenmek istediğin her detay bu kitapta.

Ürün numarası:

513724

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.