Schließen

Grand Classé Tansan Ajadi

11,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Hafif kakao dokunuşlu, tatlımsı ve meyve aromalı mükemmel bir espresso
  • Cafissimo kapsüllü kahve makineleri için
  • %100 sürdürülebilir kaynaklardan

TANZANYA’DAN GELEN GELENEKSEL KAHVE KEYFİ Grand Classé Tansan Ajadi

Sipariş Numarası 474659
Tanzanya’nın kuzeydoğusunda görkemli Kilimanjaro dağları uzanır. 1987 yılında UNESCO, yağmur ormanlarıyla ve kırmızımsı volkanik topraklarla çevrili bu bölgeyi koruma altına almıştır. Kilimanjaro bölgesinde konumlanmış olan ekim alanı, Grand Classé kahvemizde kullandığımız mükemmel Arabica çekirdeklerinin yetiştirilmesi için ideal koşullara sahiptir.

Tanzanya’yı benzersiz kılan çeşitli gelenekleridir. Bu eşsiz iklimde senelerdir yaşatılan ve kullanılan Chagga dilinde ‘Tansan Ajadi’ ifadesi ‘Geleneksel Tanzanya’ anlamına gelmektedir. Geleneksellik aynı zamanda buradaki kahve üretiminin temelini oluşturur. Doğayla uyumu her zaman koruyarak, kahve çekirdekleri tek tek elle toplanır, ıslak işleme yöntemiyle işlenir ve Tanzanya güneşi altında kurutulur
Kilimanjaro Dağları’nın eteğinde konumlanan ve eşsiz bir iklime sahip Kilimanjaro Plantation çiftliği, deniz seviyesinden 1.050 -1.400 metre yüksekliktedir.
Killi ve volkanik yapısı sayesinde toprak oldukça minerallidir. Bu da en kaliteli Arabica çekirdeklerinin yetişmesine olanak sağlar. Nesilden nesile aktartılan geleneksel kahve yetiştiriciliği ve toplama yöntemleri de eklenince, bu yörede yetişen kahve çekirdeklerinden mükemmel bir Grand Classé ortaya çıkar. Özenle kavrulan bu özel espresso hafif kakao dokunuşlu, tatlımsı ve meyveli bir aromaya sahiptir.
Kilimanjaro bölgesi mükemmel kahveleriyle bilinir. Görkemli dağların verimli yamaçları, yağmur ormanları ve kırmızımsı volkanik topraklarıyla bu iklim, kahve kirazlarının olgunlaşması için oldukça idealdir.
Grand Classé Tansan Ajadi lezzetinin sırrı, bu bölgede yetişen yüksek kaliteli Arabica çekirdekleridir.
Bölgede senelerdir kullanılan ve yaşatılan Chagga dilinde, ‘A Jadi’ kelimesi ‘geleneksel’ anlamına gelir.
İnsanoğlunun doğa ile uyum içinde yaşadığı Kilimanjaro’ da geleneksel yöntemlerle yetiştirilen ve toplanan dünyanın en özel kahve çekirdekleri, Tansan Ajadi’yi gerçek bir Grand Classé haline getirir.
İdeal ikliminde ağır ağır olgunlaşan, hafif kakao dokunuşlu tatlı ve meyvemsi aromaya sahip bu harika espressoyla , kendinizi Chagga’nın gizemli dünyasında hissedin.
Her bir paket 7,5g'dan oluşan 10 Kapsül içerir.
Tek bir posiyonuyla kullanıma hazırdır, böylece hızlı bir şekilde kahvenizi hazırlayabilirsiniz.
Hava geçirmez kilidi sayesinde her zaman taze aromasıyla kahve keyfinize keyif katar.
Grand Classé Tansan Ajadi kapsülün mükemmel demleme basıncı için Cafissimonuzun siyah tuşuna basınız.
Kilimanjaro ekim alanı zengin bitki örtüsüne sahip Tanzanya’da, görkemli Kilimanjaro dağlarının eteklerinde konumlanmıştır.

Doğa ile uyum içinde geliştirilen yöntemler sayesinde Tanzanya’nın en özel Arabica kahve çekirdekleri bu çiftlikte yetişir.
Size en iyi kalitede ve mükemmel lezzete sahip Cafissimo kapsül kahvelerimizi sunabilmek için her zaman %100 sürdürülebilir tarım kaynaklarından gelen kahve çekirdeklerini kullanırız. Tansan Ajadi’de kullandığımız kahve çekirdeklerinin üretimini yapan Kilimanjaro Plantation çiftliği UTZ sertifikasına sahiptir. UTZ sertifikalı çiftlikler, ürünlerini daha kaliteli hale getirmenin yanında, toplum ve çevre için sorumluluk alırlar.

Ürün numarası:

474659

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.